Catalog online
Panou SPC Perete 821 Carrara Marmor 965x2800x3mm
SKU:
4000000582182
| Gama | Carrara |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Brand | Astra Floors |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 965×2800 mm |
| Tip produs | Panou perete |
| Design | Marmura |
Faianta gri July Gris, model marmorat 25×40 cm
SKU:
8432597518644
Faianta gri Perlato 4624 model marmorata 30×60 cm
SKU:
3800745462418
Faianta rectificata Adela Grey 30x90x0.7cm, model marmura, gri, finisaj lucios
SKU:
8697497110538
Faianta rectificata Adela Grey Decofon 30×90 cm, model marmura, gri, finisaj lucios
SKU:
8697497110576
Faianta rectificata Cappadocia Grey 30x90x0.7cm, model marmura, gri, finisaj mat
SKU:
8692844916368
Faianta rectificata Sante Smoke 30x90x0.7cm, gri, model marmura, finisaj lucios
SKU:
8692844917983
Faianta colectia Tajmahal Onix, cod A068, 25×75 cm, culoare Gri
SKU:
8432597562265
Faianta gri model tip marmura Silver Lines Grey, 4731, 25,5×75,5 cm
SKU:
3800745473117
| Gama | Silver |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.17 |
| Dimensiune | 25.5×75.5 cm |
| Latime | 25.5 cm |
| Lungime | 75.5 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta gri PERLATO 4625 model marmorata 30×60 cm
SKU:
3800745462517
Faianta lucioasa tip marmura Jasper Grey, 25X40 cm, gri inchis, cod 4677
SKU:
3800745467710
Faianta lucioasa tip marmura Jasper Light Grey, 25X40 cm, gri deschis, cod 4676
SKU:
3800745467611
Faianta tip marmura cu aspect 3D 4732 Silver Onda Grey 25,5×75,5 cm, Gri
SKU:
3800745473216
| Gama | Silver |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.17 |
| Dimensiune | 25.5×75.5 cm |
| Latime | 25.5 cm |
| Lungime | 75.5 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta tip marmura Silver Grey 4730, 25,5×75,5 cm, Gri
SKU:
3800745473018
| Gama | Silver |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.17 |
| Dimensiune | 25.5×75.5 cm |
| Latime | 25.5 cm |
| Lungime | 75.5 cm |
| Tip produs | Faianta |
Gresie rectificata portelanata Urla Light Grey URL1, 60×60 cm, model marmura, gri, finisaj lucios
SKU:
8698853207213
| Gama | Urla |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Living, Baie, Bucatarie, Dormitor |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.81 |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
Gresie 6470 Sidona Light Grey 60×60 cm, model marmura, gri
SKU:
3800745647013
Gresie rectificata Savona Grey SAO2 60×120 cm, model marmura, gri, finisaj lucios
SKU:
8698853223213
| Gama | Savona |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dormitor, Hol, Living |
| Brand | Anka Seramik |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie rectificata Cappadocia Grey 60x60x0.7cm, model marmura, gri, finisaj lucios
SKU:
8684430015845
Gresie rectificata Metropolis Smoke 71620211 60×120 cm, model marmura, gri, finisaj mat
SKU:
8698541077852
| Gama | Metropolis |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol, Terasa |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Faianta gri SELENA 5471 model marmura 25×50 cm
SKU:
3800745547115











































