Catalog online
Faianta Aquarelle Grey 3231, tip lemn, 25×50 cm, gri
SKU:
3800745323115
Gresie rectificata Woodline Grey WOD3 60×120 cm, model lemn, gri, finisaj mat
SKU:
9608859214716
| Gama | Woodline |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Living, Dormitor, Hol |
| Brand | Anka Seramik |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Lemn |
Gresie tip lemn Sierra Grey 9208, 15×90 cm, Gri
SKU:
3800745920819
Faianta gri model tip lemn Aquarelle Light Grey, 5963, 25×50 cm
SKU:
3800745596311
Faianta gri PASTEL 5845 model Lemn 25×40 cm
SKU:
3800745584516
Faianta Pastel Light Grey 5843, model lemn, culoare gri deschis 25×40 cm
SKU:
3800745584318
Gresie portelanata gri MORINGA 8982 model lemn tip parchet 15,5×60,5 cm
SKU:
3800745898217
| Gama | MORINGA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Gradina, Coridor, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.04 |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Faianta |



































