Catalog online
Panou SPC Perete 801 Concrete Light 965x2800x3mm
SKU:
4000000582229
| Gama | Concrete |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Brand | Astra Floors |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 965×2800 mm |
| Tip produs | Panou perete |
| Design | Ciment |
Faianta Corona Squares Grey 4711, tip ciment, 25.5×75.5 cm, gri
SKU:
3800745471113
| Gama | CORONA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Ciment |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.16 |
| Dimensiune | 25.5×75.5 cm |
| Latime | 25.5 cm |
| Lungime | 75.5 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Corona Stripes Grey 4713, tip ciment, 25.5×75.5 cm, gri
SKU:
3800745471311
| Gama | CORONA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Ciment |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.16 |
| Dimensiune | 25.5×75.5 cm |
| Latime | 25.5 cm |
| Lungime | 75.5 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Infinity Structure Grey 4176-4871, tip ciment, 20×50 cm, culoare gri
SKU:
3800745417616
Faianta Kalina Gris, model ciment, 25×50 cm, gri, finisaj mat
SKU:
8432597575517
Faianta rectificata Mood Greige 30x90x0.7cm, gri-bej, model ciment, finisaj mat
SKU:
8697497158394
Faianta rectificata Mood Grey 30x90x0.7cm, gri, model ciment, finisaj mat
SKU:
8697497158271
Faianta rectificata Motto Grey 30x90x0.7cm, gri, model ciment, finisaj mat
SKU:
8684430007277
Gresie rectificata Tacoma White 1197x597x8mm
SKU:
5903313304641
Gresie California Graphite 30x60x0.72 cm 62360110
SKU:
8698541062384
| Gama | California |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Ciment |
| Rectificata | Nu |
| Finisaj | Mat |
Gresie California Rock 30x60x0.72 cm 62360210
SKU:
8698541062407
| Gama | California |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Ciment |
| Rectificata | Nu |
| Finisaj | Mat |
Gresie Magma Gray 60×120 cm 71630010
SKU:
8698541038075
| Gama | Magma |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Ciment |
| Rectificata | Da |
| Finisaj | Mat |
Gresie Magma Light Gray 60×120 cm 71630110
SKU:
8698541038082
| Gama | Magma |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Ciment |
| Rectificata | Da |
| Finisaj | Mat |
Faianta 4873 Nature Natural tip ciment, 30 x 60 cm, culoare gri
SKU:
3800745487312
Faianta gri REALITY GRIS model marmorat 25×50 cm
SKU:
8432597514424
Faianta gri ABITARE 5967 model Ciment 25×40 cm
SKU:
3800745596717
Faianta gri ABITARE 5968 model Ciment 25×40 cm
SKU:
3800745596816
Faianta gri MYSTIC 2850 model Ciment 20×50 cm
SKU:
3800745285017
Gresie rectificata K8K0P2 Everscape 60×60 cm Fossil Grey RT 20mm
SKU:
8011373650053
Gresie SG Ark Anthracite 1. 60x120x2cm, model ciment, finisaj mat
SKU:
8681575028860
Gresie SG Ark Anthracite 1. 60x120x0.7cm, model ciment, finisaj mat
SKU:
8681575063847
Gresie SG Ark Anthracite REC 1. 60x60x0.7cm, rectificata, model ciment, finisaj mat
SKU:
8681575067715
Gresie rectificata Capitol Grey 60×120 cm, gri, model ciment, finisaj mat
SKU:
8691273367307
| Gama | Capitol |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Hol, Living, Dormitor |
| Brand | Ege Seramik |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Ciment |
Gresie Boost Balance Grey Mat 60x120x0.9 cm, AJNU
SKU:
788845850140
| Gama | Boost |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Brand | Atlas Concorde |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Ciment |
| Rectificata | Da |
| Finisaj | Mat |
Gresie Boost Balance Pearl Mat 60x120x0.9 cm, AJNT
SKU:
788845850133
| Gama | Boost |
|---|---|
| Culoare | Bej, Gri |
| Brand | Atlas Concorde |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Ciment |
| Rectificata | Da |
| Finisaj | Mat |
Gresie Boost Balance Smoke Mat 60x120x0.9 cm, AJNV
SKU:
788845850157
| Gama | Boost |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Brand | Atlas Concorde |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Ciment |
| Rectificata | Da |
| Finisaj | Mat |
Gresie Boost Stone Grey Mat 60x120x0.9 cm, A6Q8
SKU:
788845748379
| Gama | Boost |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Brand | Atlas Concorde |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Ciment |
| Rectificata | Da |
| Finisaj | Mat |
Gresie Boost Stone Pearl Mat 60x120x0.9 cm, A6Q7
SKU:
788845748362
| Gama | Boost |
|---|---|
| Culoare | Bej, Gri |
| Brand | Atlas Concorde |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Ciment |
| Rectificata | Da |
| Finisaj | Mat |
Gresie Boost Vision Grey Mat 60x120x0.9 cm, HCJW
SKU:
788845998644
| Gama | Boost |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Brand | Atlas Concorde |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Ciment |
| Rectificata | Da |
| Finisaj | Mat |
Gresie Nyra Meteor Mat 60x120x0.9 cm, HCQ8
SKU:
788845004154
| Gama | Nyra |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Brand | Atlas Concorde |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Ciment |
| Rectificata | Da |
| Finisaj | Mat |
Faianta gri inchisa KEROS London Acero, model ciment, 30×90 cm
SKU:
8432597565495











































