Catalog online
Gresie rectificata Levante Cream, model ciment, 60×60 cm, LEV4, Crem, finisaj lucios
SKU:
8698853205714
| Gama | LEVANTE |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.81 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata KAV002 Everscape Enis Ivory 60×60 cm
SKU:
8011373668355














