Catalog online
Gresie Brick Beige, model caramida, 10790110, 30×60 cm, culoare bej, finisaj mat, 1.23 mp/cutie
SKU:
8698541003486
| Gama | Brick |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living |
| Design | Caramida |
| MP/Cutie | 1.23 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Faianta Riva, model marmura, 30×60 cm, Alb-Bej, finisaj lucios
SKU:
8697497128113
Gresie tip lemn Nostalji Beige NOS1, 30×60 cm, finisaj mat
SKU:
8698853117116
| Gama | Nostalji |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.81 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelenala model dungi Efes Beige 30×60 cm, finisaj mat, culoare bej
SKU:
8698853116218
| Gama | Efes |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Gradina, Terasa |
| Design | Dungi |
| MP/Cutie | 1.81 |
| Pentru | Exterior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Faianta Nairobi Beige 4977, tip marmura, 30×60 cm, bej
SKU:
3800745497717
Gresie portelanata decor Traver Mozaic, 6060-0203-4011, model piatra, 60×30 cm, bej, finisaj mat
SKU:
5945005081263
Gresie Natura Maple NAT2, model lemn, 30×60 cm, bej, finisaj mat, antialunecare
SKU:
8698853176212
| Gama | NATURA |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.81 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Faianta Riva Deco, model marmura, 30×60 cm, Alb-Bej, finisaj lucios
SKU:
8697497128090
Faianta rectificata Maxi White Deco, model marmura, 30×60 cm, Alb-Bej, finisaj lucios
SKU:
8692844907885
Piesa decorativa Nairobi Geometric Beige 4988, tip marmura, 30×60 cm, bej
SKU:
3800745498813
Gresie portelanata tip piatra cu aspect tridimensional Truva Beige, 30×60 cm, 107951, Bej
SKU:
8689834003875
| Gama | Truva |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Exterior, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.23 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Faianta Rectificata Trevi Leaves Beige 4949, tip marmura, 30×60 cm, bej
SKU:
3800745494914
Faianta rectificata Trevi Beige 4947, tip marmura, 30×60 cm, culoare bej
SKU:
3800745494716
Faianta Rectificata Firenze Leaves Beige 4958, tip marmura, 30×60 cm, bej
SKU:
3800745495812
Faianta rectificata Firenze Beige 4957, tip marmura, 30×60 cm, culoare bej, finisaj lucios
SKU:
3800745495713
Faianta Celine Beige 4696, tip piatra, 30×60 cm, bej
SKU:
3800745469615
Piesa decorativa reliefata Celine Decor Waves Beige 2879, 30×60 cm, Bej
SKU:
3800745287912
Gresie portelanata bej NEPAL 7349 model piatra 30×60 cm
SKU:
3800745734911
Gresie Sintra Beige 9290, tip lemn, 30×60 cm, culoare bej
SKU:
3800745929010
Gresie portelanata Nordic Outdoor Beige 9794, tip piatra, 30×60 cm, culoare bej natural, finisaj mat
SKU:
3800745979411
Gresie Cream, model piatra, 6060-0195, 60 x 30 cm, culoare bej, finisaj mat
SKU:
5945005080785
Gresie Tobaco Str tip piatra, 6060-0208 60×30 cm, finisaj mat, culoare bej
SKU:
5945005081157
Gresie Piedra, model piatra, 6060-0296, 60 x 30 cm, culoare bej, finisaj mat
SKU:
5945005081300
Faianta tip marmura 3D Leaves 4705 30×60, bej
SKU:
3800745470512
Gresie portelanata 6066 Denver Antracite, tip lemn, 30×60 cm, gri, finisaj mat
SKU:
3800745606614
Gresie portelanata 6289 Denver Shabby Chic Beige, tip lemn, 30×60 cm, bej, finisaj mat
SKU:
3800745628913
Gresie Sintra Almond tip piatra, 30×60 cm, culoare bej
SKU:
3800745928815
Gresie portelanata Nordic Outdoor Natural 9793, tip piatra, 30×60 cm, culoare bej, finisaj mat
SKU:
3800745979312
Gresie portelanata rectificata Stoneline Outdoor Beige 9839, tip piatra, 30×60 cm, culoare bej, finisaj mat
SKU:
3800745983913
Gresie portelanata rectificata Stoneline Outdood Natural 9480, tip piatra, 30×60 cm, culoare bej natural, finisaj mat
SKU:
3800745984019
Faianta bej PERLATO 4623 model marmorata 30×60 cm
SKU:
3800745462319
Gresie portelanata tip lemn Ontario, 30×60 cm, 8237, Bej
SKU:
3800745823714
Gresie bej NAVONA 9361 model piatra 30×60 cm
SKU:
3800745936117
Gresie Traver, model piatra, 6060-0202, 60 x 30 cm, culoare bej, finisaj mat
SKU:
5945005080525
Gresie portelanata 9932 Denver Beige, tip lemn, 30×60 cm, culoare bej, finisaj mat
SKU:
3800745993219
Faianta Riviera Waves Light Beige 4741, tip piatra, 30×60 cm, bej
SKU:
3800745474114
Faianta Riviera Beige 4636, tip piatra, 30×60 cm, bej
SKU:
3800745463613
Faianta Rectificata Ethera Waves Beige 4888, tip piatra, 30×60 cm, bej
SKU:
3800745488814

























































