Catalog online
Bicicleta Camp XC4.2 29 inch Albastru Verde
SKU:
8680171976971
1.220,00 lei| Tip | De munte |
|---|---|
| Diametru Roata | 29 inch |
| Dimesiune cadru | 18 inch |
| Material cadru | Aliaj aluminiu |
| Numar viteze | 21 |
| Culoare | Albastru, Verde |
Coltar baie cu sertar bleu EVP43200
SKU:
6421000016626
67,00 lei| Culoare | Albastru |
|---|---|
| Tip produs | Coltar |
| Cod produs | EVP43200 |
| Brand | Everpro |
Distribuitor pexal 16mm*3/4 3 cai Albastru EVP-DB1634/3A
SKU:
6421000014592
81,50 lei| Culoare | Albastru |
|---|---|
| Tip produs | Distribuitor |
| Cod produs | EVP-DB1634/3A |
| Brand | Everpro |
Filtru apa 7″ cu cartus bumbac, filet interior 3/4″ EWF-F34/7 / EWY-F34/7
SKU:
6421000000335
67,00 lei| Culoare | Albastru |
|---|---|
| Tip produs | Filtru de apa |
| Cod produs | EWY-F34/7 |
| Brand | Everpro |
Lampa de veghe albastra cu LED 4×0.1W TG-3111.034013 TOTAL GREEN EL0024005
SKU:
5949027045098
9,90 lei| Brand | TOTAL GREEN |
|---|---|
| Culoare | Albastru |
| Tip produs | Lampa de veghe |
| Dimensiune | 60×60 mm |
| Putere | 0.1W |
| Cod produs | EL0024005 |
| Material | ABS+PS |
Lavoar pentru blat, ceramic Rea Ashley Blue, 400x400x125 mm, finisaj lucios, REA-U4663
SKU:
5902557355570
830,50 lei| Cod produs | REA-U4663 |
|---|---|
| Brand | Rea |
| EAN | 5.90256E+12 |
| Culoare | Albastru |
| Tip produs | Lavoar |
| Gama | Rea Ashley |
| Lungime | 400 mm |
| Latime | 400 mm |
| Inaltime | 125 mm |
| Adancime | 100 mm |
Pipa flexibila pentru baterie bucatarie ALBASTRU 56 ER-TU08B
SKU:
6421000046401
74,00 lei| Culoare | Albastru |
|---|---|
| Tip produs | Pipa baterie |
| Cod produs | ER-TU08B |
| Brand | Everpro |
Robinet fonta dublu serviciu cu doua iesiri 3/4″ ION-RA34D
SKU:
6421000052150
60,50 lei| Culoare | Albastru |
|---|---|
| Tip produs | Robinet serviciu |
| Cod produs | ION-RA34D |
| Brand | Everpro |
Triciclu electric RDB MAX-Klass Blue, acoperis inchis, fara permis, 2000W, 25km/h
Sună-ne pentru preț| Brand | RDB |
|---|---|
| Dimensiuni | 270x100x175 cm |
| Greutate | 280 kg |
| Putere motor | 1500 W |
| Tip motor | Electric |
| Viteza maxima | 25 km/h |
| Capacitate acumulator | 32 Ah |
| Autonomie acumulator | 35 – 40 km |
| Tensiune alimentare | 220V |
| Voltaj baterie | 72V |
| Greutate maxima suportata | 450 kg |
| Frane fata | Tambur |
| Dimensiuni roti | 2.5 – 3 |
| Culoare | Albastru |
Vopsea magic efect Dune blue diamond 14 0.9L
SKU:
789554779746
180,50 lei| Brand | Expert Extreme |
|---|---|
| Culoare | Albastru |
| Tip produs | Vopsea |
| Utilizare | Interior |
| Volum | 0.9 L |
| Tip vopsea | Pe baza de apa |
Vopsea magic efect Dune sapphire sky 15 0.9L
SKU:
789554779753
180,50 lei| Brand | Expert Extreme |
|---|---|
| Culoare | Albastru |
| Tip produs | Vopsea |
| Utilizare | Interior |
| Volum | 0.9 L |
| Tip vopsea | Pe baza de apa |
Vopsea magic efect Paint royal blue 0.9L
SKU:
730957277087
180,50 lei| Brand | Expert Extreme |
|---|---|
| Culoare | Albastru |
| Tip produs | Vopsea |
| Utilizare | Interior |
| Volum | 0.9 L |
| Tip vopsea | Pe baza de apa |
Faianta Delice Blue 4964, tip marmura, 30×60 cm, culoare albastru, finisaj lucios
SKU:
3800745496413
59,00 leiMP| Gama | Delice |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Albastru |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Delice Light Blue 4965, tip marmura, 30×60 cm, culoare albastru deschis, finisaj lucios
SKU:
3800745496512
59,00 leiMP| Gama | Delice |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Albastru |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Delice Light Blue 4966, tip marmura, 30×60 cm, culoare albastru deschis, finisaj lucios
SKU:
3800745496611
59,00 leiMP| Gama | Delice |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Albastru |
| Aplicabilitate | |
| Design | Marmura |
| Pentru | |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Aura Blue, model marmura, 30×60 cm, Albastru, finisaj lucios
SKU:
8697497113614
52,00 leiMP| Gama | Aura |
|---|---|
| Brand | BIEN |
| Culoare | Albastru |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Bumpy Blue 850113, 10×40 cm, model monocolor, albastru finisaj mat
SKU:
8698541048562
75,50 leiMP| Gama | Bumpy |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Albastru |
| Aplicabilitate | Living, Baie, Bucatarie |
| Design | Monocolor |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.21 |
| Dimensiune | 10×40 cm |
| Latime | 10 cm |
| Lungime | 40 cm |
| Grosime | 8.5 mm |
| Tip produs | Faianta |
| Finisaj | Mat |
Faianta Rhory Aquamarine Brillo 5×25 cm, model ciment, finisaj lucios, albastru
SKU:
8445583396607
145,50 leiMP| Gama | Rhory |
|---|---|
| Culoare | Albastru |
| Dimensiune | 5×25 cm |
| Latime | 5 cm |
| Lungime | 25 cm |
| MP/Cutie | 0.49 |
| Buc/Cutie | 40 |
| Greutate | 7 kg |
| Finisaj | Lucios |
| Pentru | Interior |
| Grosime | 8.9 mm |
| Rectificata | Nu |
| Design | Ciment |
Faianta albastra DIANA 7148 model marmorata 25×40 cm
SKU:
3800745714814
64,50 leiMP| Gama | DIANA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Albastru |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.21 |
| Dimensiune | 25×40 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 40 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta albastra DIANA 7151 model marmorata 25×40 cm
SKU:
3800745715118
37,00 leiMP| Gama | DIANA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Albastru |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.21 |
| Dimensiune | 25×40 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 40 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta albastru model tip monoculoare Faenza Blue, 4744, 25,5×75,5 cm
SKU:
3800745474411
72,00 leiMP| Gama | Faenza |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Albastru |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Monocolor |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.17 |
| Dimensiune | 25.5×75.5 cm |
| Latime | 25.5 cm |
| Lungime | 75.5 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta albastru model tip monoculoare Faenza Brick Blue, 4749, 25.5×75.5 cm
SKU:
3800745474916
50,99 leiMP| Gama | Faenza |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Albastru |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Monocolor |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.17 |
| Dimensiune | 25.5×75.5 cm |
| Latime | 25.5 cm |
| Lungime | 75.5 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta cu aspect 3D Celine Blue 4693, 30×60 cm, Albastru
SKU:
3800745469318
75,50 leiMP| Gama | Celine |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Albastru |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta cu aspect 3D Celine Light Blue 4694, 30×60 cm, Albastru deschis
SKU:
3800745469417
75,50 leiMP| Gama | Celine |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Albastru |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Faianta |
Gresie Lapis model marmura 60×120 cm, finisaj lucios, culoare albastra
SKU:
8698853185511
78,50 leiMP| Gama | Lapis |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Albastru |
| Aplicabilitate | Dormitor, Sufragerie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata 6025 Delice Light Blue, model marmura, 45×45 cm, culoare albastru deschis
SKU:
3800745602517
57,00 leiMP| Gama | Delice |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Albastru |
| Aplicabilitate | |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.23 |
| Pentru | |
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Latime | 45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata 6215 Marquina White, model marmura, 45×45 cm, culoare albastra, finisaj mat
SKU:
3800745621518
65,50 leiMP| Gama | Marquina |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Albastru |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.23 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Latime | 45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata 6355 Statuario White, model marmura, 45×45 cm, culoare albastra
SKU:
3800745635515
63,00 leiMP| Gama | Statuario |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Albastru |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.23 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Latime | 45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata 6360 Altissimo White, model marmura, 45×45 cm, culoare albastra
SKU:
3800745636017
63,00 leiMP| Gama | Altissimo |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Albastru |
| Aplicabilitate | |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.23 |
| Pentru | |
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Latime | 45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Picasso Blue 1, model lemn, 15×60 cm, albastru
SKU:
8697497098195
64,50 leiMP| Gama | Picasso |
|---|---|
| Brand | BIEN |
| Culoare | Albastru |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.18 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 15×60 cm |
| Latime | 15 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie SG Marcela 1. 60×120 cm, albastru, finisaj mat
SKU:
8681575080363
69,00 leiMP| Gama | SG Marcela |
|---|---|
| Brand | QUA |
| Culoare | Albastru |
| Aplicabilitate | Terasa, Living, Bucatarie, Baie, Piscina |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 2.17 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata Fortuna Full LAP 1, model marmura, 60×120 cm, Albastru, finisaj lucios
SKU:
8697497133728
94,49 leiMP| Gama | Fortuna |
|---|---|
| Culoare | Albastru |
| Aplicabilitate | Interior |
| Brand | BIEN |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Design | Marmura |
| Finisaj | Lucios |
Gresie Delmar Rec 60X120 cm model marmura 55016642RN
SKU:
8697819040260
93,00 leiMP| Gama | Delmar |
|---|---|
| Culoare | Albastru |
| Aplicabilitate | Interior/Exterior |
| Brand | NG KUTAHYA SERAMIK |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie 6542 Terrazzo Veneto Blue 600*600 1.09mp/cut
SKU:
3800745654219
75,50 leiMP| Gama | Terrazzo |
|---|---|
| Culoare | Albastru |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Terasa |
| Brand | Kai |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Ciment |
Gresie Color Blue 60×120 92492210 2.17mp/cut
SKU:
8698541073571
100,50 leiMP| Gama | Color |
|---|---|
| Culoare | Albastru |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Gresie Onix Blue 60×120 cm
SKU:
8445583228786
151,00 leiMP| Gama | Onix |
|---|---|
| Culoare | Albastru |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor |
| Brand | Cifre Ceramica |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |

















































