Catalog online
Faianta Bumpy Blue 850113, 10×40 cm, model monocolor, albastru finisaj mat
SKU:
8698541048562
75,50 leiMP
| Gama | Bumpy |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Albastru |
| Aplicabilitate | Living, Baie, Bucatarie |
| Design | Monocolor |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.21 |
| Dimensiune | 10×40 cm |
| Latime | 10 cm |
| Lungime | 40 cm |
| Grosime | 8.5 mm |
| Tip produs | Faianta |
| Finisaj | Mat |
Faianta albastra DIANA 7148 model marmorata 25×40 cm
SKU:
3800745714814
64,50 leiMP
| Gama | DIANA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Albastru |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.21 |
| Dimensiune | 25×40 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 40 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta albastra DIANA 7151 model marmorata 25×40 cm
SKU:
3800745715118
37,00 leiMP
| Gama | DIANA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Albastru |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.21 |
| Dimensiune | 25×40 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 40 cm |
| Tip produs | Faianta |














