Catalog online
Faianta rectificata Mood White 30x90x0.7cm, alb, model ciment, finisaj mat
SKU:
8697497158295
Gresie California Ice 30x60x0.72 cm 62360510
SKU:
8698541064654
| Gama | California |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Ciment |
| Rectificata | Nu |
| Finisaj | Mat |
Gresie City Ice White 60x60x0.85 cm 76660210
SKU:
8698541069529
| Gama | City |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Ciment |
| Rectificata | Nu |
| Finisaj | Mat |
Faianta colectia Metal Blanco, cod A087, 30×90 cm, culoare Alb
SKU:
8432597566867
Gresie SG Ark White 1. 60x120x0.7cm, model ciment, finisaj mat
SKU:
8681575096999
Gresie SG Ark White 1. 60x60x0.7cm, rectificata, model ciment, finisaj mat
SKU:
8681575075048
Gresie rectificata Bohemia White 60×120 cm, alb, model ciment, finisaj mat
SKU:
8691273405405
| Gama | Bohemia |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol |
| Brand | Ege Seramik |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Ciment |
Gresie rectificata Beton Bianco 60x120x0.7cm, alb, model ciment, finisaj semilucios
SKU:
8697497133766
Gresie rectificata Concept White 60x120x0.7cm, alb, model ciment, finisaj mat
SKU:
8697497127437
Gresie rectificata Horizon Glow White 60×120 cm, alb, model ciment, finisaj mat
SKU:
8691273403005
| Gama | Horizon |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Hol, Living, Dormitor |
| Brand | Ege Seramik |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Ciment |
Gresie rectificata Horizon White 60×120 cm, alb, model ciment, finisaj mat
SKU:
8691273396000
| Gama | Horizon |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Hol, Living, Dormitor |
| Brand | Ege Seramik |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Ciment |
Gresie Boost Balance White Mat 60x120x0.9 cm, AJNO
SKU:
788845850089
| Gama | Boost |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Brand | Atlas Concorde |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Ciment |
| Rectificata | Da |
| Finisaj | Mat |
Gresie Marvel Travertine White Vein Mat 60x120x0.9 cm, A8UW
SKU:
788845778406
| Gama | Marvel |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Brand | Atlas Concorde |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Ciment |
| Rectificata | Da |
| Finisaj | Mat |

































