Catalog online
Gresie Artstone Greige rectificata 2159, 60×120 cm, model piatra, gri, finisaj mat
SKU:
3800745215915
Faianta Celine Beige 4696, tip piatra, 30×60 cm, bej
SKU:
3800745469615
Faianta alb model tip piatra Celine White, 4695, 30×60 cm
SKU:
3800745469516
Faianta CAPRI Beige 5946 model Piatra 25×40 cm, bej
SKU:
3800745594614
Faianta CAPRI Light Beige 5947 model Piatra 25×40 cm, bej
SKU:
3800745594713
Faianta CAPRI Grey 5948 model Piatra 25×40 cm, gri
SKU:
3800745594812
Faianta CAPRI Light Grey 5949 model Piatra 25×40 cm, gri
SKU:
3800745594911
Faianta gri PALAZZO 4618 model Piatra 30×60 cm
SKU:
3800745461817
Faianta gri PALAZZO 4619 model Piatra 30×60 cm
SKU:
3800745461916
Faianta maro GALICIA 5954 model Piatra 25×40 cm
SKU:
3800745595413
Faianta maro GALICIA 5955 model Piatra 25×40 cm
SKU:
3800745595512
Faianta maro LEGEND 5581 model Piatra 25×50 cm
SKU:
3800745558111
Faianta uni Faenza Aqua 4743, 25,5×75,5 cm, Turcoaz
SKU:
3800745474312
| Gama | Faenza |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Turcoaz |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Coridor |
| Design | Piatra |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.17 |
| Dimensiune | 25.5×75.5 cm |
| Latime | 25.5 cm |
| Lungime | 75.5 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta uni Faenza Red 4746, 25,5×75,5 cm, Rosu
SKU:
3800745474619
| Gama | Faenza |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Rosu |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Coridor |
| Design | Piatra |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.17 |
| Dimensiune | 25.5×75.5 cm |
| Latime | 25.5 cm |
| Lungime | 75.5 cm |
| Tip produs | Faianta |
Gresie rectificata 3620 Stoneline Anthracite 60x60x2 cm, model piatra, culoare antracit, finisaj mat
SKU:
3800745362015
Gresie rectificata 3622 Riverstone Brown 45×45 cm, model piatra, culoare maro, finisaj mat
SKU:
3800745362213
Gresie rectificata 3623 Riverstone Mix 45×45 cm, model piatra, culoare mix, finisaj mat
SKU:
3800745362312
Gresie rectificata 3621 Riverstone Grey 45×45 cm, model piatra, culoare gri, finisaj mat
SKU:
3800745362114
Gresie Stonline Light Grey 3618, 60x60x2 cm, model piatra, rectificata, gri deschis, finisaj mat
SKU:
3800745361810
| Gama | Stoneline |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri Deschis |
| Design | Piatra |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie 3691 Riverstone Natural 30×60 cm, model piatra, natur
SKU:
3800745369113
Gresie 3692 Riverstone Brown 30×60 cm, model piatra, maro
SKU:
3800745369212
Gresie 3693 Riverstone Mix 30×60 cm, model piatra, mix
SKU:
3800745369311
Gresie 3694 Riverstone Grey 30×60 cm, model piatra, gri
SKU:
3800745369410
Gresie 3562 Revoque Natural 30×60 cm, model piatra, natur
SKU:
3800745356212
Gresie 3564 Revoque Light Grey 30×60 cm, model piatra, gri
SKU:
3800745356410
Gresie 3565 Revoque Grey 30×60 cm, model piatra, gri
SKU:
3800745356519
Gresie rectificata 3599 Urbana Beige 60×60 cm, model piatra, bej
SKU:
3800745359916
Gresie rectificata 3600 Urbana Grey 60×60 cm, model piatra, gri
SKU:
3800745360011
Gresie rectificata 3601 Urbana Natural 60×60 cm, model piatra, natur
SKU:
3800745360110
Gresie Braga Beige tip lemn, 15×90 cm, culoare bej
SKU:
3800745920512
Gresie Braga Grey tip Piatra, 15×90 cm, culoare Gri
SKU:
3800745920611
Gresie rectificata K94702 Stone Mood Porphyry Beige, 60×60 cm, model piatra, culoare bej, finisaj mat
SKU:
8011373652705
Faianta Epoca Stripes Natural 4837, tip piatra, 24.4×74.4 cm, natural
SKU:
3800745483710
| Gama | EPOCA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Natur |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Piatra |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Dimensiune | 24.4×74.4 cm |
| Latime | 24.4 cm |
| Lungime | 74.4 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Latina Beige 5971, tip piatra, 25×40 cm, bej
SKU:
3800745597110
Faianta Latina Grey 5972, tip piatra, 25×40 cm, gri
SKU:
3800745597219
Faianta Legend Almond 5638, tip piatra, 25×40 cm, crem
SKU:
3800745563818
























































