Catalog online
Faianta maro Artesa Natura, model piatra 34×50 cm
SKU:
8429991046828
Faianta Oslo Nogal 16.30X51.70 0.94mp/cut
SKU:
8429991496203
| Gama | Oslo |
|---|---|
| Brand | Geotiles |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 0.94 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 16.3×51.7 cm |
| Latime | 16.3 cm |
| Lungime | 51.7 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Dana Gold 60*120 1.45mp/cut
SKU:
8429991610463
Faianta Brick Mix, tip piatra, 34×50 cm, culoare maro, finisaj mat
SKU:
8429991916541
Faianta Brick Terra, tip piatra, 34×50 cm, culoare maro, finisaj mat
SKU:
8429991916534
































