Catalog online
Gresie Kaoru Natural Rect Mat 59.5×119.2 cm, maro, finisaj mat, model dungi
SKU:
8425925898854
| Gama | Kaoru |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Brand | Colorker |
| Dimensiune | 59.5×119.2 cm |
| Lungime | 119.2 cm |
| Latime | 59.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Dungi |
Gresie Kaoru Oak Rect Mat 59.5×119.2 cm, maro inchis, finisaj mat, model dungi
SKU:
8425925898882
| Gama | Kaoru |
|---|---|
| Culoare | Maro inchis |
| Brand | Colorker |
| Dimensiune | 59.5×119.2 cm |
| Lungime | 119.2 cm |
| Latime | 59.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Dungi |
Gresie Novawood Honey Rect Mat 59.5×119.2 cm, maro inchis, finisaj mat, model dungi
SKU:
8425925922046
| Gama | Novawood |
|---|---|
| Culoare | Maro inchis |
| Brand | Colorker |
| Dimensiune | 59.5×119.2 cm |
| Lungime | 119.2 cm |
| Latime | 59.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Dungi |














