Catalog online
Faianta Country Cherry Shaded Rustical 245x65x6.5mm
SKU:
5903263449782
72,00 leiMP
| Gama | Country |
|---|---|
| Culoare | Maro, Rosu |
| Brand | Cerrad |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 6.5×24.5 cm |
| Tip produs | Faianta |
| Grosime | |
| Design | Caramida |
| Rectificata | Da |
| Finisaj | Mat |
Faianta Country Cherry Shaded 245x65x6.5mm
SKU:
5903263449805
72,00 leiMP
| Gama | Country |
|---|---|
| Culoare | Maro, Rosu |
| Brand | Cerrad |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 6.5×24.5 cm |
| Tip produs | Faianta |
| Grosime | |
| Design | Caramida |
| Rectificata | Da |
| Finisaj | Mat |
Faianta Adobe tip caramida, 23×46 cm, finisaj mat, culoare bej
SKU:
8432597513571
70,50 leiMP
| Gama | Adobe |
|---|---|
| Brand | Keros |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Exterior |
| Design | Caramida |
| Pentru | Exterior |
| MP/Cutie | 1.51 |
| Dimensiune | 23×46 cm |
| Latime | 23 cm |
| Lungime | 46 cm |
| Tip produs | Faianta |
Gresie Brick Gray 10790410, 30×60 cm, model caramida, gri, finisaj mat
SKU:
8698541003516
53,50 leiMP
| Gama | Brick |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Nu |
| Design | Caramida |














