Catalog online
Faianta rectificata Motto Taupe 30x90x0.7cm, model piatra, maro, finisaj mat
SKU:
8684430007291
59,00 leiMP
| Gama | Motto |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor |
| Brand | BIEN |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×90 cm |
| Tip produs | Faianta |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Faianta rectificata Motto Taupe Decofon 30×90 cm, model piatra, maro, finisaj mat
SKU:
8684430007253
60,00 leiMP
| Gama | Motto |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Brand | BIEN |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×90 cm |
| Tip produs | Faianta |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Faianta maro Artesa Natura, model piatra 34×50 cm
SKU:
8429991046828
59,50 leiMP
| Tip produs | Faianta |
|---|---|
| Brand | Geotiles |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Hol |
| Pentru | Interior |
| Culoare | Maro |
| Design | Piatra |
| Dimensiune | 34×50 cm |
| Latime | 34 cm |
| Lungime | 50 cm |
Faianta Aragon Natura 450x150x9mm
SKU:
5903263448815
89,00 leiMP
| Gama | Aragon |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Brand | Cerrad |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 15×45 cm |
| Tip produs | Faianta |
| Grosime | |
| Design | Piatra |
| Rectificata | Da |
| Finisaj | Mat |
Faianta gri / maro interior / exterior Adobe Marengo, model piatra 23×46 cm
SKU:
8432597513557
76,50 leiMP
| Gama | Adobe |
|---|---|
| Brand | Keros |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Coridor, Exterior, Terasa, Hol |
| Design | Piatra |
| Pentru | Exterior, Interior |
| MP/Cutie | 1.51 |
| Dimensiune | 23×46 cm |
| Latime | 23 cm |
| Lungime | 46 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta maro GALICIA 5954 model Piatra 25×40 cm
SKU:
3800745595413
57,00 leiMP
| Gama | GALICIA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Piatra |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.21 |
| Dimensiune | 25×40 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 40 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta maro GALICIA 5955 model Piatra 25×40 cm
SKU:
3800745595512
57,00 leiMP
| Gama | GALICIA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Piatra |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.21 |
| Dimensiune | 25×40 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 40 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta maro interior / exterior RODENO GOLD model marmorat 23×46 cm
SKU:
8432597560155
67,50 leiMP
| Gama | RODEO |
|---|---|
| Brand | Keros |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Piatra |
| Pentru | Exterior, Interior |
| MP/Cutie | 1.51 |
| Dimensiune | 23×46 cm |
| Latime | 23 cm |
| Lungime | 46 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta maro interior / exterior RODENO MIX model marmorat 23×46 cm
SKU:
8432597560186
89,00 leiMP
| Gama | RODEO |
|---|---|
| Brand | Keros |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Piatra |
| Pentru | Exterior, Interior |
| MP/Cutie | 1.46 |
| Dimensiune | 23×46 cm |
| Latime | 23 cm |
| Lungime | 46 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta maro interior / exterior RODENO OXIDO model marmorat 23×46 cm
SKU:
8432597560216
59,50 leiMP
| Gama | RODEO |
|---|---|
| Brand | Keros |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Piatra |
| Pentru | Exterior, Interior |
| MP/Cutie | 1.46 |
| Dimensiune | 23×46 cm |
| Latime | 23 cm |
| Lungime | 46 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta maro LEGEND 5581 model Piatra 25×50 cm
SKU:
3800745558111
51,00 leiMP
| Gama | LEGEND |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti |
| Design | Piatra |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.51 |
| Dimensiune | 25×50 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Olimpia tip piatra, 10×50 cm, culoare maro, finisaj mat
SKU:
8424925821823
59,50 leiMP
| Gama | Olimpia |
|---|---|
| Brand | Cerlat |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Piatra |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 0.76 |
| Dimensiune | 10×50 cm |
| Latime | 10 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Adarve Marron (GPR) 30×60 1.09mp/cut
SKU:
8435259940883
57,50 leiMP
| Gama | Adarve |
|---|---|
| Brand | Bestile |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Piatra |
| Pentru | Exterior, Interior |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Adarve Gris (GPR) 30×60 1.09mp/cut
SKU:
8435259940920
57,50 leiMP
| Gama | Adarve |
|---|---|
| Brand | Cesarom |
| Culoare | Gri, Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Piatra |
| Pentru | Exterior, Interior |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Faianta |
Gresie rectificata 3622 Riverstone Brown 45×45 cm, model piatra, culoare maro, finisaj mat
SKU:
3800745362213
65,50 leiMP
| Gama | Riverstone |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Hol, Terasa |
| Brand | Kai |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Latime | 45 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Gresie 3692 Riverstone Brown 30×60 cm, model piatra, maro
SKU:
3800745369212
63,50 leiMP
| Culoare | Maro |
|---|---|
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Buc/Cutie | 9 |
| Greutate | 30 kg |
| Rectificata | Nu |
| Design | Piatra |
Gresie rectificata Natura Wood Oak Rec R-11 1. 60x60x2 cm, model piatra, maro, finisaj mat
SKU:
8697497179269
130,00 leiMP
| Gama | Natura |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Terasa |
| Brand | QUA |
| Pentru | Exterior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Faianta Brick Mix, tip piatra, 34×50 cm, culoare maro, finisaj mat
SKU:
8429991916541
74,00 leiMP
| Gama | Brick |
|---|---|
| Brand | Geotiles |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Piatra |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.71 |
| Dimensiune | 34×50 cm |
| Latime | 34 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Brick Terra, tip piatra, 34×50 cm, culoare maro, finisaj mat
SKU:
8429991916534
74,00 leiMP
| Gama | Brick |
|---|---|
| Brand | Geotiles |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Piatra |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.71 |
| Dimensiune | 34×50 cm |
| Latime | 34 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Tip produs | Faianta |














