Catalog online
Faianta rectificata Juno Diamond 30×90 cm, model piatra, alb, finisaj lucios
SKU:
8697497194668
60,49 leiMP
| Gama | Juno |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Brand | BIEN |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×90 cm |
| Tip produs | Faianta |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Faianta rectificata Juno Emerald 30×90 cm, model piatra, verde, finisaj lucios
SKU:
8692844922260
60,49 leiMP
| Gama | Juno |
|---|---|
| Culoare | Verde |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Brand | BIEN |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×90 cm |
| Tip produs | Faianta |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Faianta rectificata Juno Emerald Dekofon 30×90 cm, model piatra, verde, finisaj lucios
SKU:
8692844922239
71,49 leiMP
| Gama | Juno |
|---|---|
| Culoare | Verde |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Brand | BIEN |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×90 cm |
| Tip produs | Faianta |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Faianta rectificata Juno Ruby 30×90 cm, model piatra, rosu, finisaj lucios
SKU:
8697497112587
60,49 leiMP
| Gama | Juno |
|---|---|
| Culoare | Rosu |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Brand | BIEN |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×90 cm |
| Tip produs | Faianta |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Faianta rectificata Juno Ruby Dekofon 30×90 cm, model piatra, rosu, finisaj lucios
SKU:
8697497112709
71,49 leiMP
| Gama | Juno |
|---|---|
| Culoare | Rosu |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Brand | BIEN |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×90 cm |
| Tip produs | Faianta |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Faianta rectificata Motto Bone 30x90x0.7cm, model piatra, bej, finisaj mat
SKU:
8684430007154
59,00 leiMP
| Gama | Motto |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor |
| Brand | BIEN |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×90 cm |
| Tip produs | Faianta |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Faianta rectificata Motto Bone Decofon 30×90 cm, model piatra, bej, finisaj mat
SKU:
8684430007192
60,00 leiMP
| Gama | Motto |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Brand | BIEN |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×90 cm |
| Tip produs | Faianta |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Faianta rectificata Motto Taupe 30x90x0.7cm, model piatra, maro, finisaj mat
SKU:
8684430007291
59,00 leiMP
| Gama | Motto |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor |
| Brand | BIEN |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×90 cm |
| Tip produs | Faianta |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Faianta rectificata Motto Taupe Decofon 30×90 cm, model piatra, maro, finisaj mat
SKU:
8684430007253
60,00 leiMP
| Gama | Motto |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Brand | BIEN |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×90 cm |
| Tip produs | Faianta |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Faianta alb model tip piatra Inside Mate, A078, 30x90cm
SKU:
8432597565433
90,00 leiMP
| Gama | Inside |
|---|---|
| Brand | Keros |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Piatra |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.36 |
| Dimensiune | 30×90 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 90 cm |
| Tip produs | Faianta |














