Catalog online
MOMENT ACRYL PERETI SI TAVANE 280ML 2014633/2208083
SKU:
9000100992824
14,50 lei
| Brand | Moment |
|---|---|
| Utilizare | casnica / industriala; interior / exterior, pe suprafata absorbanta |
| Aplicabilitate | pistol silicon |
| Culoare | alb |
MAMUT GLUE HIGH TACK ALB 290ML
SKU:
8711595110907
32,50 lei
| Greutate | 0.51 |
|---|---|
| Tip produs | Adeziv montaj |
| Brand | Mamut |
| Gama | Bostik Mamut High Tack |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Culoare | Alb |
| Volum | 290 ml |
400061 BISON Shoe Glue- adeziv pentru orice incaltaminte 55ml
SKU:
8710439283456
15,00 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | transparent |
MF0011-54074 PROIECTOR SUPER SLIM SENZOR SMD UPTEC LUM.RECE 20W include taxa verde 0.60 lei fara TVA
SKU:
6421806116889
66,00 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | negru |
| Tensiune | 230V |
ECOBIT VA 4,5KG/MP-membrana hidroizolatoare 10mp/rola 633346
SKU:
5945765008036
172,50 lei
| Material | bitum |
|---|---|
| U.M. | sul |
| Culoare | gri |
DANKE 09 EMAIL USCARE RAP MARO DESCHIS 0.75L
SKU:
5946062001546
28,50 lei
| Greutate | 0.82 |
|---|---|
| Tip produs | |
| Brand | Danke |
| Culoare | Maro deschis |
| Volum | 0,75 L |
OSKAR AQUA LAC MAHON NOU 0.75L
SKU:
5946062014409
52,50 lei
| Greutate | 0.83 |
|---|---|
| Tip produs | Lac |
| Brand | Oskar |
| Culoare | Mahon |
| Volum | 0,75 L |
| MP/Cutie | 13 mp/L |
OSKAR AQUA LAC STEJAR NOU 0.75L
SKU:
5946062014447
52,50 lei
| Greutate | 0.83 |
|---|---|
| Tip produs | Lac |
| Brand | Oskar |
| Culoare | Stejar |
| Volum | 0,75 L |
| MP/Cutie | 13 mp/L |
OSKAR AQUA LAC STEJAR NOU 2.5L
SKU:
5946062014331
172,50 lei
| Brand | Oskar |
|---|---|
| Aplicabilitate | pensula / rola / pulverizare fara aer |
| Utilizare | interior / exterior, pentru protectia si finisarea decorativa a lemnului |
OSKAR AQUA LAC TEC NOU 0.75L
SKU:
5946062014362
52,50 lei
| Brand | Oskar |
|---|---|
| Aplicabilitate | pensula / rola / pulverizare fara aer |
| Utilizare | interior / exterior, pentru protectia si finisarea decorativa a lemnului |
428984 BISON POLY MAX HIGH TACK CRYSTAL EXPRESS MSPOLIMER 300G
SKU:
8710439264592
58,00 lei
| Greutate | 0.34 |
|---|---|
| Tip produs | Adeziv montaj |
| Brand | Bison |
| Gama | Poly Max |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Culoare | Transparent |
| Material | Silicon |
| Volum | 300 g |
INTRERUPATOR AUTOMAT 10A, 3P 4500 AC A C10A (EZ9F32310/A9K24310) include taxa verde 0.18 lei fara TVA
SKU:
3606481493033
73,00 lei
| Brand | Schneider Electric |
|---|---|
| Model | A9K24310 |
SAVANA Vopsea Superlavabila Pt Baie Bucatarie Ultrarezist ALB 4L
SKU:
6420319433438
178,00 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | alb |
SAVANA Vopsea Superlavabila Superalba Ultrarezist INT 2.5L
SKU:
6420319141005
115,00 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | alb |
DANKE TEXTUR NOU NUANTA ORANGE LUMINOS 25KG
SKU:
5946062009764
165,50 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | orange luminos |
DANKE TEXTUR NOU NUANTA CIOCOLATIU LUMINOS 25KG
SKU:
5946062009818
165,50 lei
| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | ciocolatiu luminos |
OSKAR AQUA LAC INCOLOR 5L
SKU:
5946062018223
275,00 lei
| Brand | Oskar |
|---|---|
| Model | Aqua Lac |
| Aplicabilitate | pensula / rola / pulverizare fara aer |
| Utilizare | interior / exterior, pentru protectia si finisarea decorativa a lemnului |
OSKAR AQUA LAC MAHON 5L
SKU:
5946062018353
275,00 lei
| Brand | Oskar |
|---|---|
| Model | Aqua Lac |
| Aplicabilitate | pensula / rola / pulverizare fara aer |
| Utilizare | interior / exterior, pentru protectia si finisarea decorativa a lemnului |














