Catalog online
Faianta Jarel Oak Mate 30×90 cm, rectificata, model riflaj, finisaj mat, maro
SKU:
8445583226256
125,00 leiMP
| Gama | Jarel |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Dimensiune | 30×90 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 90 cm |
| MP/Cutie | 1.36 |
| Buc/Cutie | 5 |
| Greutate | 20 kg |
| Finisaj | Mat |
| Pentru | Interior |
| Grosime | 8.7 mm |
| Rectificata | Da |
| Design | Riflaj |
Faianta Jarel Walnut Mate 30×90 cm, rectificata, model riflaj, finisaj mat, maro
SKU:
8445583226263
125,00 leiMP
| Gama | Jarel |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Dimensiune | 30×90 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 90 cm |
| MP/Cutie | 1.36 |
| Buc/Cutie | 5 |
| Greutate | 20 kg |
| Finisaj | Mat |
| Pentru | Interior |
| Grosime | 8.7 mm |
| Rectificata | Da |
| Design | Riflaj |
Faianta Adarve Marron (GPR) 30×60 1.09mp/cut
SKU:
8435259940883
57,50 leiMP
| Gama | Adarve |
|---|---|
| Brand | Bestile |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Piatra |
| Pentru | Exterior, Interior |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Adarve Gris (GPR) 30×60 1.09mp/cut
SKU:
8435259940920
57,50 leiMP
| Gama | Adarve |
|---|---|
| Brand | Cesarom |
| Culoare | Gri, Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Piatra |
| Pentru | Exterior, Interior |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta rectificata Marquina Leaves Brown 4833, tip marmura, 30×60 cm, culoare maro
SKU:
3800745488319
64,50 leiMP
| Gama | Marquina Leaves |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Faianta |
Gresie 3692 Riverstone Brown 30×60 cm, model piatra, maro
SKU:
3800745369212
63,50 leiMP
| Culoare | Maro |
|---|---|
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Buc/Cutie | 9 |
| Greutate | 30 kg |
| Rectificata | Nu |
| Design | Piatra |














