Catalog online
Faianta Lilly tip monocolor, 4850 45×45 cm, culoare gri
SKU:
3800745485011
64,00 leiMP
| Gama | Lilly |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Pereti |
| Design | Monocolor |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.51 |
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Latime | 45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Tip produs | Faianta |
Gresie rectificata 3621 Riverstone Grey 45×45 cm, model piatra, culoare gri, finisaj mat
SKU:
3800745362114
65,50 leiMP
| Gama | Riverstone |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Terasa. Hol, Balcon |
| Brand | Kai |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Latime | 45 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |














