Catalog online
- Nu poți să adaugi „Gresie Titanic Topaz Blue Crystal rectificata, tip marmura, 58x118 cm, TTN04PAR” în coș deoarece produsul nu mai este în stoc.
Gresie Titanic Topaz Blue Crystal rectificata, tip marmura, 58×118 cm, TTN04PAR
SKU:
8691273479307
79,99 leiMP
| Gama | Titanic |
|---|---|
| Brand | Ege Tile |
| Culoare | Albastru |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.38 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 58×118 cm |
| Latime | 58 cm |
| Lungime | 118 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata tip marmura, Jamaica Night, 58×118 cm, rectificata, culoare gri/maro
SKU:
8691273013013
101,99 leiMP
| Gama | Jamaica |
|---|---|
| Brand | Ege Tile |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Exterior, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.38 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 58×118 cm |
| Latime | 58 cm |
| Lungime | 118 cm |
| Tip produs | Gresie |














