Catalog online
Faianta bej interior / exterior PIEDRA MIX model piatra 23×46 cm
SKU:
8432597559234
Faianta Adarve Gris (GPR) 30×60 1.09mp/cut
SKU:
8435259940920
Faianta Adarve Marron (GPR) 30×60 1.09mp/cut
SKU:
8435259940883
Faianta maro interior / exterior RODENO GOLD model marmorat 23×46 cm
SKU:
8432597560155
Faianta RV Abidos Noche 10X50 0.76mp/cut
SKU:
8424925836315
Faianta bej inchis interior / exterior PIEDRA Cuero model piatra 23×46 cm
SKU:
8432597557797
| Gama | Piedra |
|---|---|
| Brand | Keros |
| Culoare | Bej Inchis |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Coridor, Exterior, Terasa, Hol |
| Design | Piatra |
| Pentru | Exterior, Interior |
| MP/Cutie | 1.41 |
| Dimensiune | 23×46 cm |
| Latime | 23 cm |
| Lungime | 46 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta gri / maro interior / exterior Adobe Marengo, model piatra 23×46 cm
SKU:
8432597513557
Faianta Country Grafito 32×48 / Artesa Mix 34X50 mp/cut
SKU:
8429991921460
Faianta maro interior / exterior RODENO MIX model marmorat 23×46 cm
SKU:
8432597560186
Faianta bej interior / exterior PIEDRA NATURAL model piatra 32×46 cm
SKU:
8432597557827
Faianta Adarve Arena (GPR) 30×60 1.09 mp/cut
SKU:
8435259940906
Gresie 3691 Riverstone Natural 30×60 cm, model piatra, natur
SKU:
3800745369113
Gresie rectificata 3621 Riverstone Grey 45×45 cm, model piatra, culoare gri, finisaj mat
SKU:
3800745362114
Gresie rectificata 3622 Riverstone Brown 45×45 cm, model piatra, culoare maro, finisaj mat
SKU:
3800745362213
Gresie Venezia Matt Bone 36610211, 60×120 cm, model piatra, bej, finisaj mat
SKU:
8698541079177
| Gama | Venezia |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Gresie Venezia Matt Gray 36610111, 60×120 cm, model piatra, gri, finisaj mat
SKU:
8698541079849
| Gama | Venezia |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Gresie Artstone Greige rectificata 2159, 60×120 cm, model piatra, gri, finisaj mat
SKU:
3800745215915
Gresie Fenix Mix 30.3×60.6 cm model piatra 9103A11
SKU:
3800171709118
| Tip produs | Gresie |
|---|---|
| Brand | IZIDA |
| MP/Cutie | 1.85 |
| Culoare | Mix |
| Gama | Fenix |
| Dimensiune | 30.3×60.6 cm |
| Finisaj | Mat |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Design | Piatra |
| Rectificata | Nu |
| Lungime | 60.6 cm |
| Latime | 30.3 cm |
Faianta Aragon Natura 450x150x9mm
SKU:
5903263448815
Faianta Aragon Brick 450x150x9mm
SKU:
5903263448822
Faianta Aragon Beige 450x150x9mm
SKU:
5903263448860
Gresie Iron Pearl 60×120 cm
SKU:
8445583214574
| Gama | Iron |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor |
| Brand | Cifre Ceramica |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Gresie Iron Glaciar 60×120 cm
SKU:
8445583214451
| Gama | Iron |
|---|---|
| Culoare | Gri Deschis |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor |
| Brand | Cifre Ceramica |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Faianta maro Artesa Natura, model piatra 34×50 cm
SKU:
8429991046828
Gresie rectificata Modena Mink MOE2 60×60 cm, model piatra, bej inchis, finisaj mat
SKU:
8698853187416
| Gama | Modena |
|---|---|
| Culoare | Bej Inchis |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol |
| Brand | Anka Seramik |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Gresie rectificata Modena Bone MOE1 60×60 cm, model piatra, bej, finisaj mat
SKU:
8698853187010
| Gama | Modena |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol |
| Brand | Anka Seramik |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Gresie rectificata Modena Anthracite MOE4 60×60 cm, model piatra, antracit, finisaj mat
SKU:
8698853186815
| Gama | Modena |
|---|---|
| Culoare | Antracit |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol |
| Brand | Anka Seramik |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Gresie rectificata Istanbul Light Gray Matt 22790311 60×120 cm, model piatra, gri deschis, finisaj mat
SKU:
8698541038570
| Gama | Istanbul |
|---|---|
| Culoare | Gri Deschis |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol, Terasa, Spatii comerciale, Balcon |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Gresie rectificata Istanbul Gray Matt 22790411 60×120 cm, model piatra, gri, finisaj mat
SKU:
8698541047480
| Gama | Istanbul |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol, Terasa, Spatii comerciale, Balcon |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Gresie rectificata Istanbul Black Matt 22790211 60×120 cm, model piatra, negru, finisaj mat
SKU:
8698541059025
| Gama | Istanbul |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol, Terasa, Spatii comerciale, Balcon |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Gresie rectificata Fontana Light Gray 26420311 60×120 cm, model piatra, gri deschis, finisaj mat
SKU:
8698541076831
| Gama | Fontana |
|---|---|
| Culoare | Gri Deschis |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol, Terasa |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Gresie rectificata Fontana Gray 26420210 60×120 cm, model piatra, gri, finisaj mat
SKU:
8698541037597
| Gama | Fontana |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol, Terasa |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Gresie rectificata Fontana Bone 26420111 60×120 cm, model piatra, bej, finisaj mat
SKU:
8698541080319
| Gama | Fontana |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol, Terasa |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Faianta rectificata Motto Taupe Decofon 30×90 cm, model piatra, maro, finisaj mat
SKU:
8684430007253
Faianta rectificata Motto Taupe 30x90x0.7cm, model piatra, maro, finisaj mat
SKU:
8684430007291
Faianta rectificata Motto Bone Decofon 30×90 cm, model piatra, bej, finisaj mat
SKU:
8684430007192
Faianta rectificata Motto Bone 30x90x0.7cm, model piatra, bej, finisaj mat
SKU:
8684430007154
Faianta rectificata Juno Ruby Dekofon 30×90 cm, model piatra, rosu, finisaj lucios
SKU:
8697497112709
Faianta rectificata Juno Ruby 30×90 cm, model piatra, rosu, finisaj lucios
SKU:
8697497112587
Faianta rectificata Juno Emerald Dekofon 30×90 cm, model piatra, verde, finisaj lucios
SKU:
8692844922239














