Catalog online
Faianta Adobe Gris, tip piatra, 23×46 cm, finisaj mat, culoare gri
SKU:
8432597513533
81,50 leiMP
| Gama | Adobe |
|---|---|
| Brand | Keros |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Exterior |
| Design | Piatra |
| Pentru | Exterior |
| MP/Cutie | 1.51 |
| Dimensiune | 23×46 cm |
| Latime | 23 cm |
| Lungime | 46 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta gri interior / exterior Piedra Gris model piatra 23×46 cm
SKU:
8432597557766
73,50 leiMP
| Gama | Piedra |
|---|---|
| Brand | Keros |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Coridor, Exterior, Terasa, Hol |
| Design | Piatra |
| Pentru | Exterior, Interior |
| MP/Cutie | 1.41 |
| Dimensiune | 23×46 cm |
| Latime | 23 cm |
| Lungime | 46 cm |
| Tip produs | Faianta |














