Catalog online
- Nu poți să adaugi cantitatea „Gresie portelanata VINTAGE White 9092 model lemn 60x60 cm, alb, finisaj mat” în coș deoarece stocul este insuficient (0.931 rămase).
Gresie model marmura Hama White 6468, 60X60 cm, finisaj lucios
SKU:
3800745646818
Gresie Helena Matt White 60×60 cm, 59660111, alb, finisaj mat
SKU:
8698541067266
| Gama | HELENA |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Living, Baie, Bucatarie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata Cemento Perla White 6534, model ciment, 60×60 cm, alb
SKU:
3800745653410
Gresie rectificata Marble Venato White 6529, model marmura, 60×60 cm, alb
SKU:
3800745652918
Gresie rectificata Teadora White SL12, model ciment, 60×60 cm, alb, finisaj mat
SKU:
8697497131762
Gresie Isabella Gold 60×60 cm model marmura 115CB11
SKU:
3800171713092
Gresie rectificata 6162 Orobianco White 60×60 cm, model marmura, alb
SKU:
3800745616255
Gresie SG Ark White 1. 60x60x0.7cm, rectificata, model ciment, finisaj mat
SKU:
8681575075048
Gresie rectificata Adela White 60x60x0.7cm, model marmura, alb, finisaj lucios
SKU:
8684430015722
Gresie rectificata Adonis Matte White 60x60x0.7cm, model marmura, alb, finisaj mat
SKU:
8684930015449
Gresie CARRARA Glossy 9391, model marmura, 60×60 cm, alb, finisaj lucios
SKU:
3800745939118
Gresie Mykonos White 9550, tip marmura, 60×60 cm, alb
SKU:
3800745955019
Gresie portelanata alba MARMI 9518 model marmura 60×60 cm
SKU:
3800745951813
Gresie portelanata VINTAGE White 9092 model lemn 60×60 cm, alb, finisaj mat
SKU:
3800745909210
Gresie Luxury White 60*60 1.45mp/cut
SKU:
8429991279707
Gresie Cubo Mix White 9714, tip piatra, 60×60 cm, alb
SKU:
3800745971415
Gresie Cubo White 9712, tip piatra, 60×60 cm, alb
SKU:
3800745971217














