60x60 cm
Gresie rectificata K8K0P2 Everscape 60×60 cm Fossil Grey RT 20mm
SKU:
8011373650053
150,00 leiMP| Culoare | Gri |
|---|---|
| Tip produs | Gresie |
| Lungime | 60 cm |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Utilizare | Comercial, Rezidential |
| Latime | 60 cm |
| Grosime | 20 mm |
| Gama | Everscape |
| Aplicabilitate | Gradina#Terasa |
| Design | Ciment |
| Mp/Cutie | 0.73 |
| Finisaj | Mat |
| Pentru | Exterior |
| Rectificata | Da |
Gresie rectificata KAV002 Everscape Enis Ivory 60×60 cm
SKU:
8011373668355
150,00 leiMP| Culoare | Crem |
|---|---|
| Tip produs | Gresie |
| Lungime | 60 cm |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Utilizare | Comercial, Rezidential |
| Latime | 60 cm |
| Grosime | 20 mm |
| Gama | Everscape |
| Aplicabilitate | Gradina#Terasa |
| Design | Ciment |
| Mp/Cutie | 0.73 |
| Finisaj | Mat |
| Pentru | Exterior |
| Rectificata | Da |
Gresie Nordic Natural 9689, tip piatra, 60×60 cm, natural
SKU:
3800745968910
91,00 leiMP| Gama | NORDIC |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Natur |
| Aplicabilitate | Interior, Gradina, Terasa |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.08 |
| Pentru | Exterior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata rectificata Castelo tip marmura, 60×60 cm, culoare Gri
SKU:
8698541008474
104,50 leiMP| Gama | Castelo |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |

































