60x60 cm
Gresie rectificata Marble Verde Green 6532, model marmura, 60×60 cm, verde
SKU:
3800745653212
Gresie rectificata Marble Viola Bordo 6533, model marmura, 60×60 cm, rosu
SKU:
3800745653311
Gresie rectificata Cemento Perla White 6534, model ciment, 60×60 cm, alb
SKU:
3800745653410
Gresie rectificata Cemento Salvia Green 6537, model ciment, 60×60 cm, verde
SKU:
3800745653717
Gresie rectificata Levante Cream, model ciment, 60×60 cm, LEV4, Crem, finisaj lucios
SKU:
8698853205714
| Gama | LEVANTE |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.81 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata Pulpis Antracit, model marmura, 60×60 cm, PUL3, Antracit, finisaj lucios
SKU:
8698853187515
| Gama | PULPIS |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Antracit |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.81 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata Levante Beige, model ciment, 60×60 cm, LEV3, Bej, finisaj lucios
SKU:
8698853205813
| Gama | LEVANTE |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.81 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Helena Matt White 60×60 cm, 59660111, alb, finisaj mat
SKU:
8698541067266
| Gama | HELENA |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Living, Baie, Bucatarie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata, model ciment Dakota Beige 1 60x60x2 cm, Bej, finisaj mat
SKU:
8681575009593
Gresie rectificata, model ciment SG Ark Silver 1, 60x60x2 cm, Gri, finisaj mat
SKU:
8681575028167
Gresie Traffic Beige 6482, model piatra, 60×60 cm, bej, finisaj mat
SKU:
3800745648218
Gresie model marmura Hama White 6468, 60X60 cm, finisaj lucios
SKU:
3800745646818
Gresie Mykonos White 9550, tip marmura, 60×60 cm, alb
SKU:
3800745955019
Gresie Stoneline Brown 9825, tip piatra, 60×60 cm, culoare maro
SKU:
3800745982510
Gresie rectificata Stoneline Beige 9824, tip piatra, 60×60 cm, culoare bej
SKU:
3800745982411
Gresie rectificata Stoneline Grey 9822, tip piatra, 60×60 cm, culoare gri
SKU:
3800745982213
Gresie District Grey 6167, tip ciment, 60×60 cm, culoare gri
SKU:
3800745616712
Gresie rectificata District Beige 6166, tip ciment, 60×60 cm, culoare bej
SKU:
3800745616613
Gresie model marmura, Bellagio Gold, 60×60 cm, auriu, finsaj mat
SKU:
8429991705565
Gresie Luxury White 60*60 1.45mp/cut
SKU:
8429991279707
Gresie portelanata Stoneline tip piatra, 60×60 cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
3800745971811
Gresie portelanata Nordic tip piatra, 60×60 cm, culoare bej, finisaj mat
SKU:
3800745972412
Gresie Tirol, model piatra, 9070, 60×60 cm, culoare gri, finisaj mat, 1,09 mp/cutie
SKU:
3800745907018
Gresie portelanata bej NAVONA 9340 model piatra 60×60 cm
SKU:
3800745934014
Gresie UT Nomad Gris 60*60 1.81mp/cut
SKU:
8429991463939
Gresie Pirin Grey tip Piatra, 60×60 cm, culoare Gri
SKU:
3800745956412
Gresie portelanata Nordic Outdoor Grey, tip piatra, 60×60 cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
3800745972214
Gresie portelanata Nordic tip piatra, 60×60 cm, culoare gri deschis, finisaj mat
SKU:
3800745972115
Gresie portelanata Stoneline Outdoor Natural 9719, tip piatra, 60×60 cm, culoare bej natural, finisaj mat
SKU:
3800745971910
Gresie portelanata rectificata Stoneline Outdoor Natural 9720, tip piatra, 60×60 cm, culoare bej, finisaj mat
SKU:
3800745972016
Gresie Nordic model piatra, 60×60 cm, culoare bej, finisaj mat
SKU:
3800745972313
Gresie gri SANTANA 9333 model piatra 60×60 cm
SKU:
3800745933314
Gresie CARRARA Glossy 9391, model marmura, 60×60 cm, alb, finisaj lucios
SKU:
3800745939118
Gresie portelanata alba MARMI 9518 model marmura 60×60 cm
SKU:
3800745951813
Gresie portelanata bej RAPOLANO 9101 model marmura 60×60 cm
SKU:
3800745910117

























































