60x120 cm
Gresie Arvora Black Mat 60×120 cm, negru, finisaj mat, model marmura
SKU:
8445583447156
| Gama | Arvora |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Brand | Cifre Ceramica |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie Overland Sand N-Plus 60×120 cm, maro, finisaj mat, model ciment
SKU:
8435311504022
| Gama | Overland |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Brand | Cifre Ceramica |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Ciment |
Gresie Overland Groove Sand N-Plus Mat 60×120 cm, maro, finisaj mat, model ciment
SKU:
8445583214819
| Gama | Overland |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Brand | Cifre Ceramica |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Ciment |
Gresie Firenze Groove Ivory Mat 60×120 cm, crem, finisaj mat, model marmura
SKU:
8445583491364
| Gama | Firenze |
|---|---|
| Culoare | Crem |
| Brand | Cifre Ceramica |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie Firenze Cross Ivory Mat 60×120 cm, crem, finisaj mat, model marmura
SKU:
8445583491401
| Gama | Firenze |
|---|---|
| Culoare | Crem |
| Brand | Cifre Ceramica |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie Munich Sand Mat 60×120 cm, maro, finisaj mat, model marmura
SKU:
8445583229776
| Gama | Munich |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Brand | Cifre Ceramica |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie Munich Pearl Mat 60×120 cm, crem, finisaj mat, model marmura
SKU:
8445583229769
| Gama | Munich |
|---|---|
| Culoare | Crem |
| Brand | Cifre Ceramica |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie rectificata Hierapolis Ivory 60×120 cm, crem, model ciment, finisaj mat
SKU:
8691273815808
| Gama | Hierapolis |
|---|---|
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Hol, Living, Dormitor |
| Brand | Ege Seramik |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Ciment |
Gresie rectificata Hierapolis Beige 60×120 cm, bej, model ciment, finisaj mat
SKU:
8691273817307
| Gama | Hierapolis |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Hol, Living, Dormitor |
| Brand | Ege Seramik |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Ciment |
Gresie Orion Marfil Mat 60×120 cm, maro, finisaj mat, model ciment
SKU:
8445583526196
| Gama | Orion |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Brand | Cifre Ceramica |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Ciment |
Gresie Origin Terra Mat Brushed 60×120 cm, maro, finisaj mat, model ciment
SKU:
8445583530841
| Gama | Origin |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Brand | Cifre Ceramica |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Ciment |
Gresie Origin Cream Mat Brushed 60×120 cm, crem, finisaj mat, model ciment
SKU:
8445583532487
| Gama | Origin |
|---|---|
| Culoare | Crem |
| Brand | Cifre Ceramica |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Ciment |
Gresie Norwich Sand N-Plus Mat 60×120 cm, maro, finisaj mat, model ciment
SKU:
8445583215588
| Gama | Norwich |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Brand | Cifre Ceramica |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Ciment |
Gresie Nirvana White Mat 60×120 cm, alb, finisaj mat, model marmura
SKU:
8445583536492
| Gama | Nirvana |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Brand | Cifre Ceramica |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie rectificata Horizon White 60×120 cm, alb, model ciment, finisaj mat
SKU:
8691273396000
| Gama | Horizon |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Hol, Living, Dormitor |
| Brand | Ege Seramik |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Ciment |
Gresie rectificata Horizon Glow White 60×120 cm, alb, model ciment, finisaj mat
SKU:
8691273403005
| Gama | Horizon |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Hol, Living, Dormitor |
| Brand | Ege Seramik |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Ciment |
Gresie rectificata Sagano Almond Dark Line 904916 60×120 cm, model lemn, maro, finisaj mat
SKU:
8698541074714
| Gama | Sagano |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Living, Baie, Bucatarie |
| Design | Lemn |
| Pentru | Exterior, Interior |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Grosime | 9 mm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificare | Da |
Gresie Marea Beyaz rectificata 55015330RN, 60×120 cm, model marmura, alb, finisaj lucios
SKU:
8697819039204
| Gama | Marea |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Brand | NG KUTAHYA SERAMIK |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie rectificata 3695 Breeze White Matt 60×120 cm, model marmura, alb
SKU:
3800745369519
Gresie rectificata Tilia Structure Brown 3519, 60×120 cm, rectificata, model lemn, maro, finisaj mat
SKU:
3800745351910
Gresie rectificata Tilia Structure Beige 3518, 60×120 cm, model lemn, bej, finisaj mat
SKU:
3800745351811
Gresie rectificata 3517 Tilia Structure Natural 60×120 cm, culoare bej, finisaj mat
SKU:
3800745351712
Gresie rectificata 3516 Tilia Brown 60×120 cm, model lemn, culoare maro, finisaj mat
SKU:
3800745351613
Gresie rectificata 3515 Tilia Beige 60×120 cm, model lemn, culoare bej, finisaj mat
SKU:
3800745351514
Gresie rectificata 3514 Tilia Natural 60×120 cm, model lemn, culoare bej, finisaj mat
SKU:
3800745351415
Gresie Rlv Dorset Taupe 60×120 cm EJ01, gri, bej, finisaj mat, model ciment
SKU:
8429991180447
| Gama | RLV Dorset |
|---|---|
| Culoare | Bej, Gri |
| Brand | Pamesa Ceramica |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Nu |
| Design | Ciment |
Gresie Rlv Dorset Blanco 60×120 cm EJ01, crem, finisaj mat, model ciment
SKU:
8429991180454
| Gama | RLV Dorset |
|---|---|
| Culoare | Crem |
| Brand | Pamesa Ceramica |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Nu |
| Design | Ciment |
Gresie rectificata Capitol Vison 60×120 cm, bej, model ciment, finisaj mat
SKU:
8691273368304
| Gama | Capitol |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Hol, Living, Dormitor |
| Brand | Ege Seramik |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Ciment |
Gresie rectificata Capitol Light Grey 60×120 cm, gri deschis, model ciment, finisaj mat
SKU:
8691273441908
| Gama | Capitol |
|---|---|
| Culoare | Gri Deschis |
| Aplicabilitate | Hol, Living, Dormitor |
| Brand | Ege Seramik |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Ciment |
Gresie rectificata Capitol Grey 60×120 cm, gri, model ciment, finisaj mat
SKU:
8691273367307
| Gama | Capitol |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Hol, Living, Dormitor |
| Brand | Ege Seramik |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Ciment |
Gresie Nordic Wood rectificata 55014100R, 60×120 cm, model lemn, tip parchet, maro, finisaj mat
SKU:
8697819061166
| Gama | Nordic |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Brand | NG KUTAHYA SERAMIK |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Lemn |
Gresie Alesta Krem rectificata 55017166R, 60×120 cm, model marmura, crem, finisaj mat
SKU:
8697819051945
| Gama | Alesta |
|---|---|
| Culoare | Crem |
| Brand | NG KUTAHYA SERAMIK |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie Concreto Light Beige 2089 800×800/R 1.29m, bej deschis, finisaj mat, model ciment
SKU:
3800745208917
| Gama | Concreto |
|---|---|
| Culoare | Bej deschis |
| Brand | Kai |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Ciment |
Gresie Artdesia Anthracite 2317 600×1200 R 1.45m, gri inchis, finisaj mat, model ciment
SKU:
3800745231717
| Gama | Artdesia |
|---|---|
| Culoare | Gri inchis |
| Brand | Kai |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Ciment |
Gresie Oasis Cotto 2404, 60×120 cm, crem, finisaj mat, model ciment
SKU:
3800745240412
Gresie Artstone Greige rectificata 2159, 60×120 cm, model piatra, gri, finisaj mat
SKU:
3800745215915
Gresie Eleganza Siena 60×120 cm VJ02, maro, finisaj mat, model ciment
SKU:
8429991143299
| Gama | Eleganza |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Brand | Pamesa Ceramica |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Nu |
| Design | Ciment |
Gresie Dorset Blanco 60×120 cm EJ11, crem, finisaj mat, model ciment
SKU:
8429991957322
| Gama | Dorset |
|---|---|
| Culoare | Crem |
| Brand | Pamesa Ceramica |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Nu |
| Design | Ciment |
Gresie Eleganza Saggio 60×120 cm TJ01, verde, finisaj mat, model ciment
SKU:
8429991143336
| Gama | Eleganza |
|---|---|
| Culoare | Verde |
| Brand | Pamesa Ceramica |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Nu |
| Design | Ciment |
Gresie Rapolano Pietra Sand 60×120 cm TJ01, bej, finisaj mat, model ciment
SKU:
8429991852474
| Gama | Rapolano |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Brand | Pamesa Ceramica |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Nu |
| Design | Ciment |












































