60x120 cm
Gresie rectificata portelanata Charlotte, model marmura, 60×120 cm, finisaj lucios, Negru
SKU:
8692844915163
Gresie SG Miracle Full Lap 1. 60×120 cm, negru, finisaj lucios
SKU:
8681575058119
Gresie Rosata Black – Dark High Glossy 60×120 cm, model marmura
SKU:
4000000584957
| Gama | Rosata |
|---|---|
| Brand | ASIAN GRANITO |
| Culoare | Negru |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Lustro Dark Atlan – Dark High 60×120 cm, model marmura
SKU:
4000000584964
| Gama | Lustro |
|---|---|
| Brand | ASIAN GRANITO |
| Culoare | Negru |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata Istanbul Black Matt 22790211 60×120 cm, model piatra, negru, finisaj mat
SKU:
8698541059025
| Gama | Istanbul |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol, Terasa, Spatii comerciale, Balcon |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Gresie Rectificata Nox Black Crystal 60×120 cm model marmura 55016603RN
SKU:
8697819040277
| Gama | Nox |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Aplicabilitate | Interior/Exterior |
| Brand | NG KUTAHYA SERAMIK |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie Nat Black Marble, model marmura, 60×120 cm, finisaj mat, culoare neagra
SKU:
8698541058592
| Gama | Nat Black Marble |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Negru |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Spatii comerciale |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
GRESIE CARMEN BLACK RECTIFIED 600*1200 CMN93REK 1.45mp/cut
SKU:
8691273459606
Gresie portelanata rectificata Fuego tip marmura, 60×120 cm, culoare neagra, finisaj lucios
SKU:
8681575033017
Gresie bej/neagra PORTORO model marmura 60×120 cm
SKU:
8698853155217
| Gama | PORTORO |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Bej, Negru |
| Aplicabilitate | Interior, Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata rectificata Erebus Black, 60x120cm, ERB93PAR, negru, finisaj lucios
SKU:
8691273013877
Gresie Sahara Noir 60*120 1.45mp/cut
SKU:
8429991492410




































