60x120 cm
Gresie Rlv Dorset Taupe 60×120 cm EJ01, gri, bej, finisaj mat, model ciment
SKU:
8429991180447
| Gama | RLV Dorset |
|---|---|
| Culoare | Bej, Gri |
| Brand | Pamesa Ceramica |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Nu |
| Design | Ciment |
Gresie Rapolano Pietra Sand 60×120 cm TJ01, bej, finisaj mat, model ciment
SKU:
8429991852474
| Gama | Rapolano |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Brand | Pamesa Ceramica |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Nu |
| Design | Ciment |
Gresie Eleganza Beige 60×120 cm VG06, bej, finisaj mat, model ciment
SKU:
8429991143275
| Gama | Eleganza |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Brand | Pamesa Ceramica |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Nu |
| Design | Ciment |
Gresie Dorset Taupe 60×120 cm EJ05, gri, bej, finisaj mat, model ciment
SKU:
8429991957346
| Gama | Dorset |
|---|---|
| Culoare | Bej, Gri |
| Brand | Pamesa Ceramica |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Nu |
| Design | Ciment |
Gresie Venezia Matt Bone 36610211, 60×120 cm, model piatra, bej, finisaj mat
SKU:
8698541079177
| Gama | Venezia |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Gresie rectificata Hierapolis Beige 60×120 cm, bej, model ciment, finisaj mat
SKU:
8691273817307
| Gama | Hierapolis |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Hol, Living, Dormitor |
| Brand | Ege Seramik |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Ciment |
Gresie rectificata Capitol Vison 60×120 cm, bej, model ciment, finisaj mat
SKU:
8691273368304
| Gama | Capitol |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Hol, Living, Dormitor |
| Brand | Ege Seramik |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Ciment |
Gresie Woodline Beige WOD1 60×120 cm, model lemn, bej, finisaj mat
SKU:
8698853214211
| Gama | Woodline |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Bej |
| Design | Lemn |
| Pentru | Exterior, Interior |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
Gresie rectificata Tilia Structure Beige 3518, 60×120 cm, model lemn, bej, finisaj mat
SKU:
3800745351811
Gresie rectificata 3517 Tilia Structure Natural 60×120 cm, culoare bej, finisaj mat
SKU:
3800745351712
Gresie rectificata 3515 Tilia Beige 60×120 cm, model lemn, culoare bej, finisaj mat
SKU:
3800745351514
Gresie rectificata 3514 Tilia Natural 60×120 cm, model lemn, culoare bej, finisaj mat
SKU:
3800745351415































