59.5x59.5 cm
Gresie Kenzo Saori Nude Rect Mat 59.5×59.5 cm, crem, finisaj mat, model decor
SKU:
8425925897047
| Gama | Kenzo |
|---|---|
| Culoare | Crem |
| Brand | Colorker |
| Dimensiune | 59.5×59.5 cm |
| Lungime | 59.5 cm |
| Latime | 59.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Decor |
Gresie Kenzo Saori Coral Rect Mat 59.5×59.5 cm, roz, portocaliu, finisaj mat, model decor
SKU:
8425925897016
| Gama | Kenzo |
|---|---|
| Culoare | Portocaliu, Roz |
| Brand | Colorker |
| Dimensiune | 59.5×59.5 cm |
| Lungime | 59.5 cm |
| Latime | 59.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Decor |














