30x90 cm
Faianta rectificata tip marmura, Vernazza Blanco 30×90 cm, finisaj mat
SKU:
8432597572691
91,00 leiMP| Gama | Vernazza |
|---|---|
| Brand | Keros |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.36 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×90 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 90 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta rectificata tip marmura, Vernazza Negro 30×90 cm, finisaj mat
SKU:
8432597572721
91,00 leiMP| Gama | Vernazza |
|---|---|
| Brand | Keros |
| Culoare | Negru |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.36 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×90 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 90 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta rectificata tip marmura Livorno Gris 30×90 cm, finisaj lucios
SKU:
8432597576293
95,50 leiMP| Gama | Livorno |
|---|---|
| Brand | Keros |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Pereti |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.36 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×90 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 90 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta rectificata tip marmura, Livorno Kentia Gris 30×90 cm, finisaj lucios
SKU:
8432597577153
105,00 leiMP| Gama | Livorno |
|---|---|
| Brand | Keros |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.36 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×90 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 90 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta rectificata tip marmura, Livorno Lines Gris 30×90 cm, finisaj lucios
SKU:
8432597576446
105,00 leiMP| Gama | Livorno |
|---|---|
| Brand | Keros |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.36 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×90 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 90 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta colectia Metal Blanco, cod A087, 30×90 cm, culoare Alb
SKU:
8432597566867
123,00 leiMP| Gama | Metal |
|---|---|
| Brand | Keros |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie |
| Design | Ciment |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.35 |
| Dimensiune | 30×90 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 90 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Jarel Oak Mate 30×90 cm, rectificata, model riflaj, finisaj mat, maro
SKU:
8445583226256
125,00 leiMP| Gama | Jarel |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Dimensiune | 30×90 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 90 cm |
| MP/Cutie | 1.36 |
| Buc/Cutie | 5 |
| Greutate | 20 kg |
| Finisaj | Mat |
| Pentru | Interior |
| Grosime | 8.7 mm |
| Rectificata | Da |
| Design | Riflaj |
Faianta Jarel Walnut Mate 30×90 cm, rectificata, model riflaj, finisaj mat, maro
SKU:
8445583226263
125,00 leiMP| Gama | Jarel |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Dimensiune | 30×90 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 90 cm |
| MP/Cutie | 1.36 |
| Buc/Cutie | 5 |
| Greutate | 20 kg |
| Finisaj | Mat |
| Pentru | Interior |
| Grosime | 8.7 mm |
| Rectificata | Da |
| Design | Riflaj |
Faianta Kie Amber Mate 30×90 cm, rectificata, model riflaj, finisaj mat, bej
SKU:
8445583446074
125,00 leiMP| Gama | Kie |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Dimensiune | 30×90 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 90 cm |
| MP/Cutie | 1.36 |
| Buc/Cutie | 5 |
| Greutate | 20 kg |
| Finisaj | Mat |
| Pentru | Interior |
| Grosime | 8.7 mm |
| Rectificata | Da |
| Design | Riflaj |
Faianta Kie Oak Mate 30×90 cm, rectificata, model riflaj, finisaj mat, bej
SKU:
8445583446067
125,00 leiMP| Gama | Kie |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Dimensiune | 30×90 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 90 cm |
| MP/Cutie | 1.36 |
| Buc/Cutie | 5 |
| Greutate | 20 kg |
| Finisaj | Mat |
| Pentru | Interior |
| Grosime | 8.7 mm |
| Rectificata | Da |
| Design | Riflaj |
Piesa decorativa faianta gri KEROS London Tri Gris, model triunghi 30×90 cm
SKU:
8432597566836
63,00 leiMP| Gama | London |
|---|---|
| Culoare | Alb, Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie |
| Design | Mozaic |
| MP/Cutie | 1.36 |
| Pentru | Interior |
| Utilizare | Rezidential |
| Dimensiune | 30×90 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Faianta gri inchisa KEROS London Acero, model ciment, 30×90 cm
SKU:
8432597565495
87,00 leiMP| Gama | London |
|---|---|
| Brand | Keros |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie |
| Design | Ciment |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.36 |
| Dimensiune | 30×90 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 90 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta alb model tip piatra Inside Mate, A078, 30x90cm
SKU:
8432597565433
90,00 leiMP| Gama | Inside |
|---|---|
| Brand | Keros |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Piatra |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.36 |
| Dimensiune | 30×90 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 90 cm |
| Tip produs | Faianta |




































