30x90 cm
Faianta Rectificata Helios 1. 30×90 cm model marmura
SKU:
8692844916702
59,00 leiMP
| Gama | Helios |
|---|---|
| Culoare | Alb-Auriu |
| Aplicabilitate | Interior |
| Brand | BIEN |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×90 cm |
| Tip produs | Faianta |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Faianta rectificata Astoria Grey 1., model marmura, 30×90 cm QK11, Gri, finisaj lucios
SKU:
8692844915767
59,00 leiMP
| Gama | Astoria |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Interior |
| Brand | BIEN |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×90 cm |
| Tip produs | Faianta |
| Design | Marmura |
| Finisaj | Lucios |
Faianta rectificata Astoria Crema 1., model marmura, 30×90 cm QK47, Crem, finisaj lucios
SKU:
8692844915743
59,00 leiMP
| Gama | Astoria |
|---|---|
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Interior |
| Brand | BIEN |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×90 cm |
| Tip produs | Faianta |
| Design | Marmura |
| Finisaj | Lucios |
Faianta rectificata Sante White, model marmura, 30×90 cm, Alb, finisaj lucios
SKU:
8692844915477
59,00 leiMP
| Gama | SANTE |
|---|---|
| Brand | BIEN |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.9 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×90 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 90 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta rectificata Sante Turquoise, model marmura, 30×90 cm, Turcoaz, finisaj lucios
SKU:
8692844918041
59,00 leiMP
| Gama | SANTE |
|---|---|
| Brand | BIEN |
| Culoare | Turcoaz |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×90 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 90 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta rectificata Sante Aqua, model marmura, 30×90 cm, Albastru marin, finisaj lucios
SKU:
8692844918003
59,00 leiMP
| Gama | SANTE |
|---|---|
| Brand | BIEN |
| Culoare | Albastru marin |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.9 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×90 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 90 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta rectificata Oasis Lilac, model marmura, 30×90 cm, Lila, finisaj lucios
SKU:
8692844917662
59,00 leiMP
| Gama | OASIS |
|---|---|
| Brand | BIEN |
| Culoare | Lilas |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×90 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 90 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta rectificata Oasis Murdum, model marmura, 30×90 cm, finisaj lucios, Bej
SKU:
8692844917648
59,00 leiMP
| Gama | OASIS |
|---|---|
| Brand | BIEN |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×90 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 90 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta rectificata Terra White QK17, model ciment, 30x90x0.9 cm, alb, finisaj mat
SKU:
8692844918249
56,50 leiMP
| Gama | Terra |
|---|---|
| Brand | BIEN |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.9 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×90 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 90 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta rectificata Terra Dried Rose, model ciment, 30×90 cm, Rose, finisaj mat
SKU:
8692844918263
56,50 leiMP
| Gama | TERRA |
|---|---|
| Brand | BIEN |
| Culoare | Rose |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.9 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×90 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 90 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta rectificata Terra Turquoise, model ciment,30×90 cm, Gri, finsaj mat
SKU:
8692844918225
56,50 leiMP
| Gama | TERRA |
|---|---|
| Brand | BIEN |
| Culoare | Turcoaz |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.9 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×90 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 90 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta rectificata Terra Grey, model ciment, 30×90 cm, Gri, finsaj mat
SKU:
8692844918201
56,50 leiMP
| Gama | TERRA |
|---|---|
| Brand | BIEN |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.9 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×90 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 90 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta alb model tip piatra Inside Mate, A078, 30x90cm
SKU:
8432597565433
90,00 leiMP
| Gama | Inside |
|---|---|
| Brand | Keros |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Piatra |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.36 |
| Dimensiune | 30×90 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 90 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta gri inchisa KEROS London Acero, model ciment, 30×90 cm
SKU:
8432597565495
87,00 leiMP
| Gama | London |
|---|---|
| Brand | Keros |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie |
| Design | Ciment |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.36 |
| Dimensiune | 30×90 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 90 cm |
| Tip produs | Faianta |
Piesa decorativa faianta gri KEROS London Tri Gris, model triunghi 30×90 cm
SKU:
8432597566836
63,00 leiMP
| Gama | London |
|---|---|
| Culoare | Alb, Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie |
| Design | Mozaic |
| MP/Cutie | 1.36 |
| Pentru | Interior |
| Utilizare | Rezidential |
| Dimensiune | 30×90 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |














