30x60 cm
Faianta Diana Beige, model mozaic, DIA02, 30×60 cm, culoare multicolor, finisaj mat, 1,09 mp/cutie
SKU:
8691273664703
| Gama | Diana |
|---|---|
| Brand | Ege Tile |
| Culoare | Multicolor |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Mozaic |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Faianta |
Gresie Terrazzino, model piatra, 6060-0356, 60 x 30 cm, culoare multicolor, finisaj mat
SKU:
5945005083496
| Gama | TERRAZZINO |
|---|---|
| Brand | Cesarom |
| Culoare | Multicolor |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Exterior, Terasa, Living, Spatii comerciale |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.26 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Traver, model piatra, 6060-0336, 60 x 30 cm, culoare multicolor, finisaj mat
SKU:
5945005082079
| Gama | TRAVER |
|---|---|
| Brand | Cesarom |
| Culoare | Multicolor |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dinning, Spatii comerciale, Soclu |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.26 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |





























