30x60 cm
Piesa decorativa Firenze Autumn 4961, tip decor, 30×60 cm, culoare mix, finisaj lucios
SKU:
3800745496116
79,50 leiMP| Gama | Firenze Autumn |
|---|---|
| Culoare | Mix |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Hol |
| Design | Decor |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Pentru | Interior |
| Utilizare | Rezidential |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Gresie portelanata decor, Canada Lamele, 6060-0105, 30×60 cm, Multicolor
SKU:
5945005072339
75,50 leiMP| Gama | Canada |
|---|---|
| Brand | Cesarom |
| Culoare | Mix |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Decor |
| MP/Cutie | 1.27 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie 3693 Riverstone Mix 30×60 cm, model piatra, mix
SKU:
3800745369311
61,49 leiMP| Culoare | Mix |
|---|---|
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Buc/Cutie | 9 |
| Greutate | 30 kg |
| Rectificata | Nu |
| Design | Piatra |





























