30x60 cm
Gresie 3692 Riverstone Brown 30×60 cm, model piatra, maro
SKU:
3800745369212
Gresie Rumeli Cotto, model caramida, 30×60 cm, RUM3, maro
SKU:
8698853176618
| Gama | Rumeli |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Exterior, Interior |
| Design | Caramida |
| MP/Cutie | 1.81 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata model dungi Efes Brown 30×60 cm, finisaj mat, culoare maro
SKU:
8698853116416
| Gama | Efes |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | |
| Design | Dungi |
| MP/Cutie | 1.81 |
| Pentru | Exterior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Piesa decorativa Trevi Chevron Brown 4950, tip marmura, 30×60 cm, culoare maro, finisaj lucios
SKU:
3800745495010
Gresie portelanata tip piatra cu aspect tridimensional Truva Brown, 30×60 cm, 10795210, Maro
SKU:
8698541003882
| Gama | Truva |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Exterior, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.23 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Faianta rectificata Trevi Brown 4948, tip marmura, 30×60 cm, culoare maro
SKU:
3800745494815
Faianta rectificata Portobello Brown 4955, tip marmura, 30×60 cm, maro
SKU:
3800745495515
Faianta Nairobi Brown 4978, tip marmura , 30×60 cm, maro
SKU:
3800745497816
Faianta lucioasa hexagonala JOY 30×60 cm mix maro/beige/alb 300X600JYM00
SKU:
8691273444008
Gresie Canada, model lemn, 6060-0101, 60 x 30 cm, culoare maro, finisaj mat
SKU:
5945005080655
Gresie maro 8802 Vulcano, 30×60 cm, 1,44 mp/cutie
SKU:
3800745880212
Gresie Canada, model lemn, 6060-0100, 60 x 30 cm, culoare maro, finisaj mat
SKU:
5945005080679
Faianta rectificata Marquina Leaves Brown 4833, tip marmura, 30×60 cm, culoare maro
SKU:
3800745488319
Gresie Mustique Port tip lemn, 6060-0198 60×30 cm, finisaj mat, culoare maro
SKU:
5945005080969
Gresie Basalt Brown 9732, tip piatra, 30×60 cm, culoare maro
SKU:
3800745973211
Faianta Adarve Marron (GPR) 30×60 1.09mp/cut
SKU:
8435259940883
Gresie maro SPARTA 9368 model piatra 30×60 cm
SKU:
3800745936810
Gresie portelanata maro YUCATAN 8791 model piatra 30×60 cm
SKU:
3800745879117
Gresie maro MURO 8295 model piatra 30×60 cm
SKU:
3800745829518
Gresie portelanata 9933 Denver Brown, tip lemn, 30×60 cm, culoare maro, finisaj mat
SKU:
3800745993318
Faianta Adarve Gris (GPR) 30×60 1.09mp/cut
SKU:
8435259940920
Gresie Parga Brown 9367, tip ciment, 30×60 cm, maro
SKU:
3800745936711
Gresie Nordic Brown 9771, tip piatra, 30×60 cm, maro
SKU:
3800745977110
Gresie Granit Brown 8677, tip piatra, 30×60 cm, maro
SKU:
3800745867718
Faianta rectificata Marquina Brown 4881, tip marmura, 30×60 cm, maro
SKU:
3800745488111
















































