25x50 cm
Faianta bej model tip mozaic Tessile Cubik Beige, A029, 25×50 cm
SKU:
8432597545800
64,50 leiMP
| Gama | Tessile |
|---|---|
| Brand | Keros |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Mozaic |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.51 |
| Dimensiune | 25×50 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta colectia Tessile Cubik Gris, cod A029, 25×50 cm, culoare Gri
SKU:
8432597545848
76,00 leiMP
| Gama | Tessile |
|---|---|
| Brand | Keros |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie |
| Design | Mozaic |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.51 |
| Dimensiune | 25×50 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Tip produs | Faianta |














