24.4x74.4 cm
Piesa decorativa Legno Leaves Natural 3280, tip lemn, 24.4×74.4 cm, natural
SKU:
3800745328011
| Gama | LEGNO |
|---|---|
| Culoare | Natur |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Pentru | Interior |
| Utilizare | Rezidential |
| Dimensiune | 24.4×74.4 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Faianta Rectificata Legno Natural 6327, tip lemn, 24.4×74.4 cm, natural
SKU:
3800745632712
| Gama | LEGNO |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Natur |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 24.4×74.4 cm |
| Latime | 24.4 cm |
| Lungime | 74.4 cm |
| Tip produs | Faianta |
Piesa decorativa Epoca Leaves Natural 4843, tip piatra, 24.4×74.4 cm, natural
SKU:
3800745484311
| Gama | EPOCA |
|---|---|
| Culoare | Natur |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Pentru | Interior |
| Utilizare | Rezidential |
| Dimensiune | 24.4×74.4 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Piesa decorativa Epoca Chevron Natural 4844, tip piatra, 24.4×74.4 cm, natural
SKU:
3800745484410
| Gama | EPOCA |
|---|---|
| Culoare | Natur |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Pentru | Interior |
| Utilizare | Rezidential |
| Dimensiune | 24.4×74.4 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Faianta Epoca Stripes Natural 4837, tip piatra, 24.4×74.4 cm, natural
SKU:
3800745483710
| Gama | EPOCA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Natur |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Piatra |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Dimensiune | 24.4×74.4 cm |
| Latime | 24.4 cm |
| Lungime | 74.4 cm |
| Tip produs | Faianta |






























