1285 x 192 mm
5529 PARCHET CASTELLO CLASSIC 8MM 2.2205mp/cut
SKU:
4811318000219
| Brand | Krono original |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1285 x 192 mm |
| Cod produs | 5529 |
| Material | MDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Intens |
| Clasa | 32 |
Parchet laminat Modera Classic, 8mm, clasa 32, trafic mediu, K277, 2.2205mp/cut
SKU:
8680734031697
| Brand | Krono original |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1285 x 192 mm |
| Cod produs | K277 |
| Material | MDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 32 |
Parchet laminat Novella Classic 5940, clasa 33, grosime 8 mm, maro
SKU:
8680734031055
| Brand | Krono original |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1285 x 192 mm |
| Cod produs | 5940 |
| Material | MDF |
| Grosime | 8 mm |
| Clasa | 31 |
Parchet laminat Novella Classic K396, grosime 8 mm
SKU:
8680734031123
| Brand | Krono original |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1285 x 192 mm |
| Cod produs | K396 |
| Material | MDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Comercial |
Parchet laminat Novella Flooring 5236, clasa 31, grosime 8 mm, crem
SKU:
8680734031062
| Brand | Krono original |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1285 x 192 mm |
| Cod produs | 5236 |
| Material | MDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Comercial |
| Clasa | 31 |
Parchet laminat Novella Rustic 8222, clasa 31, grosime 8 mm, maro
SKU:
8680734031079
| Brand | Krono original |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1285 x 192 mm |
| Cod produs | 8222 |
| Material | MDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 31 |
Parchet laminat stejar Cremona 8mm K031
SKU:
8680734030102
| Brand | vilo |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1285 x 192 mm |
| Cod produs | K031 |
| Material | MDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Intens |
| Clasa | 32 |
Parchet laminat V100 TC Modera 8461, model lemn, tip parchet, gri, clasa 32, 8m 2.22mp/cut
SKU:
8680734030218
| Brand | Krono original |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1285 x 192 mm |
| Cod produs | 8461 |
| Material | MDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 32 |
Parchet laminat Variostep Classic, 8 mm, clasa 31, stejar, 8352, 2.2205mp/cut
SKU:
8680734031475
| Brand | Krono original |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1285 x 192 mm |
| Cod produs | 8352 |
| Material | MDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 32 |
Parchet laminat Variostep Classic, 8mm, clasa 32, 5552, 2.2205mp/cut
SKU:
8680734030188
| Brand | Krono original |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1285 x 192 mm |
| Cod produs | 5552 |
| Material | MDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 32 |


































