Verde
Gresie rectificata Marble Verde Green 6532, model marmura, 60×60 cm, verde
SKU:
3800745653212
73,00 leiMP
| Gama | MARBLE |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Verde |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata Cemento Salvia Green 6537, model ciment, 60×60 cm, verde
SKU:
3800745653717
77,50 leiMP
| Gama | CEMENTO |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Verde |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |














