Portocaliu
Lampa reincarcabila 9 LED-uri Kim TG-4105.06009 ERSTE EL0018704
SKU:
5949027032654
62,50 lei| Brand | ERSTE |
|---|---|
| Culoare | Negru, Portocaliu |
| Tip produs | Lampa reincarcabila |
| Greutate | 0.35 kg |
| Dimensiune | 205×104 mm |
| Putere | 0.1W |
| Cod produs | EL0018704 |
| Material | ABS |
Gresie Kenzo Coral Rect Mat 59.5×119.2 cm, roz, portocaliu, finisaj mat, model ciment
SKU:
8425925896804
110,00 leiMP| Gama | Kenzo |
|---|---|
| Culoare | Portocaliu, Roz |
| Brand | Colorker |
| Dimensiune | 59.5×119.2 cm |
| Lungime | 119.2 cm |
| Latime | 59.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Ciment |
Gresie Kenzo Saori Coral Rect Mat 59.5×59.5 cm, roz, portocaliu, finisaj mat, model decor
SKU:
8425925897016
110,00 leiMP| Gama | Kenzo |
|---|---|
| Culoare | Portocaliu, Roz |
| Brand | Colorker |
| Dimensiune | 59.5×59.5 cm |
| Lungime | 59.5 cm |
| Latime | 59.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Decor |
Dispozitiv pentru taiere tevi, 3-32mm, Topex 34D033
SKU:
5902062340337
54,50 lei| Brand | Topex |
|---|---|
| Cod produs | 34D033 |
| Culoare | Portocaliu |



























