Portocaliu
Gresie Kenzo Coral Rect Mat 59.5×119.2 cm, roz, portocaliu, finisaj mat, model ciment
SKU:
8425925896804
| Gama | Kenzo |
|---|---|
| Culoare | Portocaliu, Roz |
| Brand | Colorker |
| Dimensiune | 59.5×119.2 cm |
| Lungime | 119.2 cm |
| Latime | 59.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Ciment |
Gresie Kenzo Saori Coral Rect Mat 59.5×59.5 cm, roz, portocaliu, finisaj mat, model decor
SKU:
8425925897016
| Gama | Kenzo |
|---|---|
| Culoare | Portocaliu, Roz |
| Brand | Colorker |
| Dimensiune | 59.5×59.5 cm |
| Lungime | 59.5 cm |
| Latime | 59.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Decor |














