Negru
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma TIGER 1940 x 990 mm
SKU:
4000000525240
1.204,50 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | TIGER |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma N283 1940 x 990 mm
SKU:
4000000525097
1.204,50 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | N283 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma N280 1940 x 990 mm
SKU:
4000000525042
1.204,50 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | N280 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma COPAC 1940 x 990 mm
SKU:
4000000542148
1.204,50 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | COPAC |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma MAX 16 1940 x 990 mm
SKU:
4000000527480
1.204,50 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | MAX 16 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma MAX B52 1940 x 990 mm
SKU:
4000000539377
1.204,50 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | MAX B52 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Bicicleta Camp XC4.2 29 inch Negru Rosu
SKU:
8680171976964
1.220,00 lei
| Tip | De munte |
|---|---|
| Diametru Roata | 29 inch |
| Dimesiune cadru | 18 inch |
| Material cadru | Aliaj aluminiu |
| Numar viteze | 21 |
| Culoare | Negru, Rosu |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma F120 1940 x 990 mm
SKU:
4000000527831
1.250,00 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | F120 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma BOND 1940 x 990 mm
SKU:
4000000545620
1.310,00 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | BOND |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma BOUQUET 1940 x 990 mm
SKU:
4000000545378
1.310,00 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | BOUQUET |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma MAX CUB 1940 mm x 990 mm
SKU:
4000000539278
1.310,00 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | MAX CUB |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma N309 1940 x 990 mm
SKU:
4000000525141
1.317,50 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | N309 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma N265 1940 x 990 mm
SKU:
4000000526834
1.317,50 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | N265 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma MAX 9 1940 x 990 mm
SKU:
4000000525295
1.317,50 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | MAX 9 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma MAX 63 1940 x 990 mm
SKU:
4000000526544
1.317,50 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | MAX 63 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma BUTTERFLY 1940 x 990 mm
SKU:
4000000528968
1.317,50 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | BUTTERFLY |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma Max Circles 1940 x 990 mm
SKU:
4000000533580
1.317,50 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | Circles |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma F158 1940 x 990 mm
SKU:
4000000526612
1.317,50 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | F158 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma CANVAS 1940 x 990 mm
SKU:
4000000546085
1.317,50 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | CANVAS |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma BAMBUS2 1940 x 990 mm
SKU:
4000000545521
1.317,50 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | BAMBUS2 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma NOBLE 1940 x 990 mm
SKU:
4000000546689
1.317,50 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | NOBLE |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma FLAMES 1940 x 990 mm
SKU:
4000000531173
1.317,50 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | FLAMES |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma Max Fasade 1940 x 990 mm
SKU:
4000000534228
1.317,50 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | Fasade |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma MAX 78 1940 x 990 mm
SKU:
4000000539216
1.370,00 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | MAX78 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma GRECIA 1940 x 990 mm
SKU:
4000000525493
1.373,50 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | GRECIA |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma MAX NOBLE ARCADE 1800 x 990 mm
SKU:
4000000554196
1.599,00 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1800×990 mm |
| Gama | NOBLE ARCADE |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Panou de gard mare din tabla debitata cu plasma BUTTERFLY 1500×1940 mm
SKU:
4000000529293
1.634,00 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1500×1940 mm |
| Gama | BUTTERFLY |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Semineu combustibil solid Termo 8
SKU:
8606005038363
1.651,50 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Tip produs | Soba |
| Greutate | 85 Kg |
| Dimensiuni | L 800 x l 620 x H 720 mm |
| Tip combustibil | Lemn |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma MAX IRIS ARCADE 1700 x 990 mm
SKU:
4000000554172
1.768,50 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1700×990 mm |
| Gama | IRIS ARCADE |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta auto din teava amprentata Modern 2050 x 3000 mm
SKU:
4000000522393
2.409,00 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3000×2050 mm |
| Gama | MODERN |
| Material | Metal |
Poarta acces auto mica din tabla debitata cu plasma DOOR 3000×1940 mm
SKU:
4000000531241
3.100,00 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3000×1940 mm |
| Gama | DOOR |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mica din tabla debitata cu plasma N280 3000×1940 mm
SKU:
4000000525059
3.126,50 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3000×1940 mm |
| Gama | N280 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mica din tabla debitata cu plasma TIGER 3000×1940 mm
SKU:
4000000525257
3.126,50 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3000×1940 mm |
| Gama | TIGER |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mica din tabla debitata cu plasma BAMBUS 3000×1940 mm
SKU:
4000000524755
3.126,50 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3000×1940 mm |
| Gama | BAMBUS |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mica din tabla debitata cu plasma F120 3000×1940 mm
SKU:
4000000527848
3.126,50 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3000×1940 mm |
| Gama | F120 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mica din tabla debitata cu plasma MAX 121 3000×1940 mm
SKU:
4000000531210
3.126,50 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3000×1940 mm |
| Gama | MAX 121 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mica din tabla debitata cu plasma MAX B52 3000 mm x 990 mm
SKU:
4000000539407
3.126,50 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3000×1940 mm |
| Gama | MAX B52 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mica din tabla debitata cu plasma COPAC 3000×1940 mm
SKU:
4000000542193
3.126,50 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3000×1940 mm |
| Gama | COPAC |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mica din tabla debitata cu plasma BUTTERFLY 3000×1940 mm
SKU:
4000000529019
3.350,00 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3000×1940 mm |
| Gama | BUTTERFLY |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta acces auto mica din tabla debitata cu plasma MAX CUB 3000 mm x 990 mm
SKU:
4000000539308
3.350,00 lei
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 3000×1940 mm |
| Gama | MAX CUB |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |














