Negru
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma MAX 62 1940 x 990 mm
SKU:
4000000524793
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | MAX 62 |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma BAMBUS 1940 x 990 mm
SKU:
4000000524762
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | BAMBUS |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Gresie Umbria tip monocolor, 7333 33,3×33,3 cm, culoare negru
SKU:
3800745733310
| Gama | Umbria |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Negru |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Monocolor |
| MP/Cutie | 1.01 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Faianta Kamale Negro 17X52 1.51mp/cut
SKU:
8429991567621



























