Negru
Gresie Umbria tip monocolor, 7333 33,3×33,3 cm, culoare negru
SKU:
3800745733310
53,50 leiMP
| Gama | Umbria |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Negru |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Monocolor |
| MP/Cutie | 1.01 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Scuter electric RDB Star Black, 2000W, fara permis, 25 km/h
Sună-ne pentru preț| Brand | RDB |
|---|---|
| Dimensiuni | 180.5x69x109 cm |
| Greutate | 67 kg |
| Putere motor | 2000 W |
| Tip motor | Electric |
| Viteza maxima | 25 km/h |
| Capacitate acumulator | 20 Ah |
| Autonomie acumulator | 45 – 60 km |
| Tensiune alimentare | 220 V |
| Voltaj baterie | 72V |
| Greutate maxima suportata | 263 kg |
| Frane fata | Hidraulica pe disc |
| Dimensiuni roti | 90/90 – 10 |
| Culoare | Negru |
Scuter electric RDB Roma Black, 600W, fara permis, 25km/h
Sună-ne pentru preț| Brand | RDB |
|---|---|
| Dimensiuni | 155x72x106 cm |
| Greutate | 44 kg |
| Putere motor | 600 – 1200 W |
| Tip motor | Electric |
| Viteza maxima | 25 km/h |
| Capacitate acumulator | 20 Ah |
| Autonomie acumulator | 40 – 45 km |
| Tensiune alimentare | 220V |
| Voltaj baterie | 48V |
| Greutate maxima suportata | 220 kg |
| Frane fata | Disc |
| Dimensiuni roti | 10 x 2.75 |
| Culoare | Negru |
Scuter electric RDB Delta Plus Black, 2000 W, 25 km/h, fara permis
Sună-ne pentru preț| Brand | RDB |
|---|---|
| Dimensiuni | 184x70x110 cm |
| Greutate | 100 kg |
| Putere motor | 2000 W |
| Tip motor | Electric |
| Viteza maxima | 25 km/h |
| Capacitate acumulator | 20 Ah |
| Autonomie acumulator | 40 – 60 km |
| Tensiune alimentare | 220V |
| Voltaj baterie | 72V |
| Greutate maxima suportata | 180 kg |
| Frane fata | Hidraulica pe disc |
| Dimensiuni roti | 3.5 -10 |
| Culoare | Negru |














