Negru
- Nu poți să adaugi „Poarta acces auto mare din tabla debitata cu plasma MAX 61 3884x1940 mm” în coș deoarece produsul nu mai este în stoc.
Televizor NEI 32NE4000, LED, HD Ready, Clasa F, Diagonala 80 cm, Negru
SKU:
6422821200591
Televizor Schneider 50SC690K, LED, Smart, Clasa F, Diagonala 127 cm, Ultra HD 4K, Vidaa OS, Negru
SKU:
5943808001389
| Brand | SCHEINDER |
|---|---|
| Tip produs | Televizor |
| Diagonala | 127 cm / 50 inch |
| Rezolutie | 3840×2160 pixeli |
| Calitate imagine | Ultra HD / 4K |
| Tehnologie panou LED | LED |
| Aspect imagine | 16:9 |
| Audio | 2×8 W |
| Porturi USB | 2 |
| Porturi HDMI | 3 |
| Conectori | 1 x RJ-45 1 x Optical CI+ slot 2 x RF 1 x CVBS 1 x RCA In 3 x HDMI 2.0 1 x Aux In |
| Conexiune retea | LAN, Wi-Fi |
| Culoare | Negru |
| Greutate | 8.7 kg |
| Dimensiuni cu stand | 1131x718x243 mm |
| Dimensiuni fara stand | 1131x657x79 mm |
| Standard VESA | 200×200 |
Faianta Kamale Negro 17X52 1.51mp/cut
SKU:
8429991567621
Gresie Umbria tip monocolor, 7333 33,3×33,3 cm, culoare negru
SKU:
3800745733310
| Gama | Umbria |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Negru |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Monocolor |
| MP/Cutie | 1.01 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |














