Negru
Panou SPC Perete 808 Concrete 965x2800x3mm
SKU:
4000000582205
262,00 leiMP| Gama | Botticino |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Brand | Astra Floors |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 965×2800 mm |
| Tip produs | Panou perete |
| Design | Marmura |
Faianta rectificata Paris Black Decofon 30×90 cm, negru, model marmura, finisaj lucios
SKU:
8692844921997
67,00 leiMP| Gama | Paris |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol |
| Brand | BIEN |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×90 cm |
| Tip produs | Faianta |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Faianta rectificata Paris Black 30x90x0.7cm, negru, model marmura, finisaj lucios
SKU:
8692844921973
61,00 leiMP| Gama | Paris |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol |
| Brand | BIEN |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×90 cm |
| Tip produs | Faianta |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie Calmness Black RECT. 1197x597x8mm
SKU:
5903313356381
147,00 leiMP| Gama | Calmness |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Brand | Cerrad |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 119.7×59.7 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Marmura |
| Rectificata | Da |
| Finisaj | Mat |






























