Negru
Bicicleta TEC Titan 24 inch Negru Galben
SKU:
8680171720079
707,50 lei| Tip | De oras |
|---|---|
| Diametru Roata | 24 inch |
| Dimesiune cadru | 20 inch |
| Material cadru | Otel |
| Numar viteze | 21 |
| Culoare | Galben, Negru |
Bicicleta TEC Titan 26 inch Negru Galben
SKU:
8680171719936
738,00 lei| Tip | De oras |
|---|---|
| Diametru Roata | 26 inch |
| Dimesiune cadru | 22 inch |
| Material cadru | Otel |
| Numar viteze | 21 |
| Culoare | Galben, Negru |
Cazan combustibil solid Magdolna 27kW cu regulator tiraj
SKU:
4000000556251
5.213,00 lei| Culoare | Galben, Negru |
|---|---|
| Tip produs | Cazan combustibil solid |
| Greutate | 196 Kg |
| Putere | 27 KW |
| Dimensiuni | 540 x 500 x 1170 mm |
| Tip combustibil | Brichete#Carbune#Lemn |
Cazan combustibil solid Magdolna 32kW cu regulator tiraj
SKU:
4000000556268
5.462,00 lei| Culoare | Galben, Negru |
|---|---|
| Tip produs | Cazan combustibil solid |
| Greutate | 220 Kg |
| Putere | 32 KW |
| Dimensiuni | 540 x 610 x 1170 mm |
| Tip combustibil | Brichete#Carbune#Lemn |
Cazan combustibil solid Magdolna 37kW cu regulator tiraj
SKU:
4000000556275
6.222,00 lei| Culoare | Galben, Negru |
|---|---|
| Tip produs | Cazan combustibil solid |
| Greutate | 255 Kg |
| Putere | 37 KW |
| Dimensiuni | 710 x 540 x 1170 mm |
| Tip combustibil | Brichete#Carbune#Lemn |




























