Mov
Faianta mov IZOLA 5895 model Relief 25×50 cm
SKU:
3800745589511
70,50 leiMP
| Gama | IZOLA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Mov |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti |
| Design | Relief |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.51 |
| Dimensiune | 25×50 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta mov PANAMA 5446 model Textil 25×40 cm
SKU:
3800745544619
54,50 leiMP
| Gama | PANAMA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Mov |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Textil |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.21 |
| Dimensiune | 25×40 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 40 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta mov PANAMA 5445 model Textil 25×40 cm
SKU:
3800745544510
54,50 leiMP
| Gama | PANAMA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Mov |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Textil |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.21 |
| Dimensiune | 25×40 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 40 cm |
| Tip produs | Faianta |














