Mov
Faianta mov IZOLA 5895 model Relief 25×50 cm
SKU:
3800745589511
70,50 leiMP
| Gama | IZOLA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Mov |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti |
| Design | Relief |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.51 |
| Dimensiune | 25×50 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta mov VIOLA 5726 model Relief 20×50 cm
SKU:
3800745572612
71,99 leiMP
| Gama | VIOLA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Mov |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Relief |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.11 |
| Dimensiune | 20×50 cm |
| Latime | 20 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Tip produs | Faianta |














