Mix
Gresie rectificata 3623 Riverstone Mix 45×45 cm, model piatra, culoare mix, finisaj mat
SKU:
3800745362312
65,50 leiMP
| Gama | Riverstone |
|---|---|
| Culoare | Mix |
| Aplicabilitate | Hol, Terasa |
| Brand | Kai |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Latime | 45 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Gresie Kumsal Light Multi KUM1, model piatra, 45×45 cm, finisaj mat
SKU:
8688853211517
49,00 leiMP
| Gama | Kumsal |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Mix |
| Aplicabilitate | |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Pentru | Exterior |
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Latime | 45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Tip produs | Gresie |














