Gri
- Nu poți să adaugi cantitatea „Piesa decorativa Infinity Matrix Grey 3197, tip ciment, 20x50 cm, gri” în coș deoarece stocul este insuficient (0.07 rămase).
Gresie portelanata 6366 Trevi Grey, model marmura, 45×45 cm, culoare gri
SKU:
3800745636611
Gresie Ceppo, model piatra, 4046-0126, 45 x 45 cm, culoare gri, finisaj lucios
SKU:
5945005085650
Gresie portelanata tip piatra pentru exterior Roca Grey, 30×60 cm, 9728, Gri
SKU:
3800745972818
Gresie portelanata gri Abitare Grey, 9537, tip ciment, 33.3×33.3 cm
SKU:
3800745953718
| Gama | Abitare |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.56 |
| Pentru | |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie gri CANELLA Bone 8977 model lemn tip parchet 15,5×60,5 cm
SKU:
3800745897715
| Gama | Canella |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.04 |
| Pentru | |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata Canella Grey 8978 model lemn tip parchet 15,5×60,5 cm, gri
SKU:
3800745897814
| Gama | Canella |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.04 |
| Pentru | |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata gri YUCATAN 8790 model piatra 30×60 cm
SKU:
3800745879087
Gresie rectificata Metropolis Smoke 71620211 60×120 cm, model marmura, gri, finisaj mat
SKU:
8698541077852
| Gama | Metropolis |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol, Terasa |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie rectificata Fontana Gray 26420210 60×120 cm, model piatra, gri, finisaj mat
SKU:
8698541037597
| Gama | Fontana |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol, Terasa |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Piesa decorativa Aquarelle Light Grey 4909, tip flori, 25×50 cm, gri deschis
SKU:
3800745490916
Gresie rectificata 3621 Riverstone Grey 45×45 cm, model piatra, culoare gri, finisaj mat
SKU:
3800745362114
Faianta rectificata Trevi Light Grey 4979, tip marmura, 30×60 cm, culoare gri deschis, finisaj lucios
SKU:
3800745497915
Faianta rectificata Trevi Leaves Light Grey 4987, tip marmura, 30×60 cm, culoare gri deschis, finisaj lucios
SKU:
3800745498714
Faianta rectificata Trevi Grey 4980, tip marmura, 30×60 cm, culoare gri, finisaj lucios
SKU:
3800745498011
Gresie gri COUNTRY 9376 model piatra 45×45 cm
SKU:
3800745937619
Gresie rectificata Cappadocia Grey 60x60x0.7cm, model marmura, gri, finisaj lucios
SKU:
8684430015845
Faianta rectificata Astoria Grey Decofon 1., model marmura, 30×90 cm, Gri, finisaj lucios
SKU:
8697497187349
Gresie model piatra 6567 Castro Grey, 45×45 cm, Gri
SKU:
3800745656718
Gresie Travertino Gris Brillo (REC) 60*60 1.09mp/cut
SKU:
8436559872713
Faianta gri model tip marmura Silver Lines Grey, 4731, 25,5×75,5 cm
SKU:
3800745473117
| Gama | Silver |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.17 |
| Dimensiune | 25.5×75.5 cm |
| Latime | 25.5 cm |
| Lungime | 75.5 cm |
| Tip produs | Faianta |
Piesa decorativa Infinity Matrix Grey 3197, tip ciment, 20×50 cm, gri
SKU:
3800745319712
| Gama | INFINITY |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Ciment |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 20×50 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Piesa decorativa True Grey, model dungi, K250, 25×50 cm, culoare gri
SKU:
8432597515162
| Gama | Decorado True |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Design | Dungi |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 25×50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Gresie 6284 Denver Grey, model lemn, tip parchet, 15.5×60.5 cm, gri
SKU:
3800745628418
| Gama | Denver |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.03 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
Piesa decorativa Jasper Mosaic Grey 4786, tip marmura, 25×40 cm, gri
SKU:
3800745478617
Faianta Kalina Olas Gris, model valuri 3d, 25×50 cm, gri, finisaj mat
SKU:
8432597575579
Gresie portelanata gri KEROS BRONX ACERO model marmorat 33,3×33,3 cm
SKU:
8432597546401
| Gama | BRONX |
|---|---|
| Brand | Keros |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.56 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata 6290 Denver Shabby Chic Grey, tip lemn, 30×60 cm, gri, finisaj mat
SKU:
3800745629019
Faianta Lilly tip monocolor, 4850 45×45 cm, culoare gri
SKU:
3800745485011
Faianta gri PASTEL 5845 model Lemn 25×40 cm
SKU:
3800745584516
Gresie portelanata 9934 Denver Grey, tip lemn, 30×60 cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
3800745993417
Gresie 3565 Revoque Grey 30×60 cm, model piatra, gri
SKU:
3800745356519
Gresie 3564 Revoque Light Grey 30×60 cm, model piatra, gri
SKU:
3800745356410
Gresie rectificata Sempre Grigio 1., model ciment, 60×60 cm SD12, Gri, finisaj mat
SKU:
8692844009022
Gresie portelanata tip marmura 45×45 cm Silver Grey 9890, Gri
SKU:
3800745989014
Piesa decorativa 5977 ABITARE LIGHT GREY 25×40 cm
SKU:
3800745597714
| Gama | Abitare |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Design | Decor |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 25×40 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Gresie Amadio Grey 30.3×60.6 cm model lemn 9057A11
SKU:
3800171702829
| Gama | Amadio |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Interior/Exterior |
| Brand | IZIDA |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 30.3×60.6 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Nu |
| Design | Lemn |














