Gri
- Nu poți să adaugi „Gresie Ayrona Acero 33x33 cm, model ciment, finisaj mat, gri” în coș deoarece produsul nu mai este în stoc.
Gresie rectificata Sg Work Cemento 1. 60x60x2 cm, model piatra, gri, finisaj mat
SKU:
8681575072245
Gresie Rasa Grey Rec 1. 60x60x2 0.73mp/cut
SKU:
8681575072250
Gresie Sg Ark Silver Rec 1. 60x60x0.7cm 1.81mp/cut
SKU:
8681575069955
Gresie rectificata K8K0P2 Everscape 60×60 cm Fossil Grey RT 20mm
SKU:
8011373650053
Gresie rectificata 3600 Urbana Grey 60×60 cm, model piatra, gri
SKU:
3800745360011
Gresie 3565 Revoque Grey 30×60 cm, model piatra, gri
SKU:
3800745356519
Gresie 3564 Revoque Light Grey 30×60 cm, model piatra, gri
SKU:
3800745356410
Gresie 3694 Riverstone Grey 30×60 cm, model piatra, gri
SKU:
3800745369410
Gresie 6470 Sidona Light Grey 60×60 cm, model marmura, gri
SKU:
3800745647013
Usa interior universala Delmont Cement Light 80 cm
SKU:
4000000575054
| Culoare | Gri |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 70 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta, Pe partea stanga |
| Brand | oem |
Usa interior universala Stilton Alb Mat 80 cm
SKU:
4000000575016
| Culoare | Gri |
|---|---|
| Tip produs | Usa interior |
| Utilizare | Interior |
| Material | MDF |
| Latime | 80 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Tip deschidere | Pe partea dreapta, Pe partea stanga |
| Brand | oem |
Lastra Lixium Grey 120×280 cm
SKU:
8445583299175
| Gama | Lixium |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Dimensiune | 120×280 cm |
| Latime | 120 cm |
| Lungime | 280 cm |
| MP/Cutie | 3.36 |
| Buc/Cutie | 1 |
| Greutate | 52.5 kg |
| Finisaj | Lucios |
| Pentru | Interior |
| Grosime | 6 mm |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie Boheme Gris 33×33 cm, rectificata, model marmura, finisaj mat, gri
SKU:
8432597584052
Faianta Boheme Olas Gris 25×50 cm, model marmura, finisaj mat, gri, model marmura, finisaj mat, gri
SKU:
8432597583628
Faianta Boheme Gris 25×50 cm, model marmura, finisaj mat, gri
SKU:
8432597583567
Faianta Ayrona Lines relief 25×50 cm, model dungi, finisaj mat, gri, model dungi, finisaj mat, gri
SKU:
8432597583727
Gresie Avila Grey 15*40 cm AVI03, model piatra, gri, finisaj mat
SKU:
8691273431503
| Gama | Avila |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol, Terasa, Balcon, Gradina |
| Brand | Ege Seramik |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 15×40 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Design | Piatra |
Gresie Pavimento Grey 456×456 9016E11 1.26mp/cut
SKU:
3800171707435
Gresie rectificata 3621 Riverstone Grey 45×45 cm, model piatra, culoare gri, finisaj mat
SKU:
3800745362114
Gresie rectificata Leonardo Grey 2CM R11 60×60 cm, model piatra, culoare gri, finisaj mat
SKU:
4000000569190
| Gama | Leonardo |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Terasa |
| Brand | NG KUTAHAYA SERAMIK |
| Pentru | Exterior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Gresie rectificata Dakota Grey 1 D. 60x60x2 cm, model piatra, finisaj mat, gri
SKU:
8681575008678
Faianta Terra Carbon 33×66 cm model lemn 55009845
SKU:
8697819040239
| Gama | Terra |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Interior/Exterior |
| Brand | NG KUTAHYA SERAMIK |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 33×66 cm |
| Tip produs | Faianta |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Nu |
| Design | Lemn |
Gresie Rectificata Marea Dark Gray 60×120 cm model marmura 55015333RN
SKU:
8697819037611
| Gama | Marea |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Interior/Exterior |
| Brand | NG KUTAHYA SERAMIK |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie Amadio Grey 30.3×60.6 cm model lemn 9057A11
SKU:
3800171702829
| Gama | Amadio |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Interior/Exterior |
| Brand | IZIDA |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 30.3×60.6 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Nu |
| Design | Lemn |
Gresie Fossil Grey 30.3×60.6 cm model lemn 9084A11
SKU:
3800171705639
| Gama | Fossil |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Interior/Exterior |
| Brand | IZIDA |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 30.3×60.6 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Nu |
| Design | Lemn |
Gresie Prosecco Griggio 30.3×60.6 cm model ciment 9088A11
SKU:
3800171707510
| Gama | Prosecco |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Interior/Exterior |
| Brand | IZIDA |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 30.3×60.6 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Nu |
| Design | Ciment |
Usa Interior Xline 8 Dolomit Grey 800×2000 LR
SKU:
4000000566472
Usa Interior Xline 8 Dolomit Grey 700×2000 LR
SKU:
4000000566465
Usa Interior Xline 8 Dolomit Grey 600×2000 LR
SKU:
4000000566458
Usa Interior Xline 15 Dolomit Grey 800×2000 LR
SKU:
4000000566625
Usa Interior Xline 15 Dolomit Grey 700×2000 LR
SKU:
4000000566618
Usa Interior Xline 15 Dolomit Grey 600×2000 LR
SKU:
4000000566601
Usa Interior Duplex 2 Dolomit Grey 800×2000 LR
SKU:
4000000566410
Usa Interior Duplex 2 Dolomit Grey 700×2000 LR
SKU:
4000000566403
Usa Interior Duplex 2 Dolomit Grey 600×2000 LR
SKU:
4000000566397
Faianta rectificata Astoria Grey 1., model marmura, 30×90 cm QK11, Gri, finisaj lucios
SKU:
8692844915767
Faianta rectificata Astoria Grey Decofon 1., model marmura, 30×90 cm, Gri, finisaj lucios
SKU:
8697497187349
Gresie rectificata Sempre Grigio 1., model ciment, 60×60 cm SD12, Gri, finisaj mat
SKU:
8692844009022
Gresie rectificata Astoria Grey 1., model marmura, 45×45 cm, Gri, finisaj mat
SKU:
8697497158929
Gresie rectificata 6595 Enigma Pro Grigio, model ciment, 30×60 cm, Gri, finisaj mat
SKU:
3800745659511














