Gri
Piesa decorativa faianta gri KEROS London Tri Gris, model triunghi 30×90 cm
SKU:
8432597566836
63,00 leiMP| Gama | London |
|---|---|
| Culoare | Alb, Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie |
| Design | Mozaic |
| MP/Cutie | 1.36 |
| Pentru | Interior |
| Utilizare | Rezidential |
| Dimensiune | 30×90 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Piesa decorativa 2851 MYSTIC LINES GREY 20×50 cm
SKU:
3800745285116
74,00 leiMP| Gama | MYSTIC |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| MP/Cutie | 1.11 |
| Pentru | Interior |
| Utilizare | Rezidential |
| Dimensiune | 20×50 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Faianta gri ABITARE 5967 model Ciment 25×40 cm
SKU:
3800745596717
55,50 leiMP| Gama | Abitare |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | |
| Design | Ciment |
| Pentru | |
| MP/Cutie | 1.21 |
| Dimensiune | 25×40 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 40 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Kamale Gris 17X52 1.51mp/cut
SKU:
8429991567638
56,00 leiMP| Gama | Kamale |
|---|---|
| Brand | Geotiles |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.51 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 17×52 cm |
| Latime | 17 cm |
| Lungime | 52 cm |
| Tip produs | Gresie |
Faianta portelanata rectificata finisaj mat Mubi Magma tip piatra, 17×52 cm, culoare gri cu maro magma
SKU:
8429991557591
77,49 leiMP| Gama | Mubi |
|---|---|
| Brand | Geotiles |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.51 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 17×52 cm |
| Latime | 17 cm |
| Lungime | 52 cm |
| Tip produs | Gresie |
Faianta portelanata rectificata finisaj mat Mubi Gris tip piatra, 17×52 cm, culoare gri
SKU:
8429991557584
76,99 leiMP| Gama | Mubi |
|---|---|
| Brand | Geotiles |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.51 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 17×52 cm |
| Latime | 17 cm |
| Lungime | 52 cm |
| Tip produs | Gresie |
Faianta portelanata Star tip piatra, 30×60 cm, culoare gri
SKU:
8435259992646
71,49 leiMP| Gama | Star |
|---|---|
| Brand | Bestile |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Piatra |
| Pentru | Exterior, Interior |
| MP/Cutie | 1.27 |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta gri inchisa KEROS London Acero, model ciment, 30×90 cm
SKU:
8432597565495
87,00 leiMP| Gama | London |
|---|---|
| Brand | Keros |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie |
| Design | Ciment |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.36 |
| Dimensiune | 30×90 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 90 cm |
| Tip produs | Faianta |
Piesa decorativa 2786 GALICIA LIGHT 6×25 cm
SKU:
3800745278613
23,00 leiBUC| Gama | GALICIA |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Design | Decor |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 6×25 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta RV Avaris Grafito 10X50 0.76mp/cut
SKU:
8424925976805
66,00 leiMP| Gama | Avaris |
|---|---|
| Brand | Cerlat |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Piatra |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 0.76 |
| Dimensiune | 10×50 cm |
| Latime | 10 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Tip produs | Faianta |
































